gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar 2 aylık kızım var ve bebeğimle birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Merak ettiğim 3 aylık bebeğin gelişimi . Sanki kızım biraz iri , yaşıtlarından önde gidiyor :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bebeğinize ilgi gösterin. Bazen sadece yüzüne bakıp gülümsemeniz bile hoşuna gider. Mesela Bir oyun halısı alabilir, üzerindeki halkalara oyuncaklar takabilir, kırılmaz bir ayna koyabilirsiniz.
    Farklı farklı renklerde, değişik sesler çıkaran oyuncaklar ilgisini çeker. Oyuncakları hareket ettirdiğinizde başını çevirerek bakar. Ana kucağına izleyebileceği oyuncaklar asın ve hareket ettirin.
    Ayaklarına renkli ve ses çıkaran çoraplar takabilirsiniz. Bunları seyretmeyi sever.
    Dokunma duyusunu geliştirmek için farklı dokularda oyuncaklara dokunmasını sağlayın.
    Kucağınıza alınmayı hala çok seviyor ve sakinleşiyor. Onu bol bol kucağınıza alın.

3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 Aylık bebek gelişimi

4 Aylık bebek gelişimi

4 aylık bebek hareketleri bebeğin 4. ay gelişimi Bebeği 4 aylık olmuş olan Melek'lerimiz ve 4 aylık bebek annesi olan tüm misafirlerimiz için, 4 aylık bebeğin hareketleri hakkında bilinmeyen ya da merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar. Evet Melek'ler, 4 aylık bebek neler yapar; buyrun öğrenelim:) Güler Bacaklarında ağırlığa tahammülü artar. Siz onunla...
  2. 3. Mustafa Islahatları hakkında bilgi istiyorum

3. Mustafa Islahatları hakkında bilgi istiyorum

Selam arkadaşlar aranızda tarih konusunda benim gibi meraklı olan arkadaşlarım var ise o arkadaşlarımdan 3. Mustafa Islahatları hakkında bilgi rica ediyorum.
  3. İnternetin Bulunuşu Ve Gelişimi hakkında bilgi istiyorum

İnternetin Bulunuşu Ve Gelişimi hakkında bilgi istiyorum

Selam arkadaşlar sizlerden mümkünse İnternetin Bulunuşu Ve Gelişimi hakkında bilgi paylaşmanızı rica ediyor ve şimdiden tşklerimi sunuyor iyi günler diliyorum.
  4. 3. Selim Ailesi Hakkında Bilgi istiyorum sizden

3. Selim Ailesi Hakkında Bilgi istiyorum sizden

Selam arkadaşlar aranızda tarih ile ilgili bilgisi olan arkadaşlarım var ise o arkadaşlarımdan 3. Selim Ailesi Hakkında Bilgi rica ediyorum. Şimdiden çok sağolun.
  5. Sultan 3. Selimin Eğitimi hakkında bilgi istiyorum

Sultan 3. Selimin Eğitimi hakkında bilgi istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Sultan 3. Selimin Eğitimi hakkında mümkünse bilgi paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş