3 aylık gebeyim ve sigara içiyorum :(

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
3 aylık gebeyim ve sigara içiyorum :(
Ben bir sigara tiryakisiyim. 3 aylkık hamileyim ve o kadar çabalamama rağmen bir türlü bırakamadım.Biliyorum bana kızıyorsunuz ama beni ancak tiryakiler anlayabilir. Benim durumumda olup sigarayı bırakabilen varmı bana da yardım edin :(

Ben hamile kaldığım an sigaradan tiksiniyorum canım.Umarım senden tiksinirsin.İki çocuğumdada hamile kaldım ve tiksinddim istesemde içemedim ama şu an yine içiyorum bırakmak için çabalıyorum

Bence bırakmalısın..bebeğinden daha önemli değildir ne kadar tiryakisi olsanda..sadece o bebebciğin o zehirli dumanlar içinde çaresiz kaldığını düşün ve hemen bırakkkkkk.annelik bu olmamalı

bencede deryacım çok haklısın insanın ne çocuğundan en önemli olabilirki.valla arkadaşım bırakamıyosan yardım al anladığım kadarıyla sen çokta çabalamıyosun tiryakiyim diyip onun altına sığınıyosun sana şukadar sölim ne tiryakiler gördüm en yakın amcam 3 paket içiyodu günde adama bacağın kesilecek kan akışı bozulmaya başlanmış dendi ertesi gün bıraktı.yani bişeyi istemekte yetiyo önemli olan beyinde bitirmek belki zorlanırsın ama hiç bişeyde karnındaki melekten önemli değil.

canim sen Allaha dua et, ve sabret icme sakin. Sigaraya istegin oldukca dua et kuran oku inan yardimci olacak Allahim. Lütfen icip o masum melegi zehirleme...

bağışıklık çok ayrı bir şey canım neden sana kızalım ama sende farkındasın sigara içmemen gerektiğini fakat bilinçli olmana rağmen hata yapıyorsun ben buna üzülürüm ancak.

Muhakkak bir uzmandan yardım alın ve ALO 171 siğara bırakma hattını arayın..Bol kuru yemiş yiyin sakız çiğneyin.Siğarayı yakmadan elinizde tutun..Ve vicdan yapın..Karnınızdaki bebek sizin içtiğiniz siğara dumanıyla boğuluyor.Lütfen duyarlı olun ve siğarayı içmeyin..

Geri