gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, kizim 3 aylik ve hemen hemen bir aydir kucaktayken kafasi hep ayni tarafa dogru yan duruyor, boynunda bir problem var gibi tedirgin oluyorum, elimle dik tutmasi icin yardimci olmak istedigimde birakmami istiyor ve o sekilde rahat ediyor, kafasi egri duruyor,acaba boynunda bi problemmi var?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba sayın ziyaretçimiz, bebeğinizin yatağa yatırırken farklı yönlere de yatırabilirsiniz ayrıca bulunduğu dönemde boynunu tam dik tutamamasıda normaldir henüz tam gelişmemiş bir omur yapısı söz konusudur tabi en doğru cevabı yinede doktorunuzdan alabilirsiniz bebeğinizin rutin muayenesinde doktorunuza da bu konudaki şüphelerinizi sorabilirsiniz.

3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 aylık kızımla ilgili

3 aylık kızımla ilgili

3 aylık bebeğim üst dudağını (sağ taraf) içe doğru yalayarak çekmeye başladı normal mi?
  2. acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

normalde 22 günde adet olan birisiyim.. bugün adetim geçeli tam 7. gün adetim 1 gün geçince evde test yapmıştım negatif çıkmıştı. adetim 6 gün geçincede evde test yaptım yine negatif. 4 aydır bebek istiyoruz. normalde adet 1 gün bile geçse eczaneden aldığımz testlerle belli olur gebelik diyolar. eğer hamile olsaydım şimdiye kadar belli olur muydu..lütfen cevap..
  3. kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

Selam kızlar. Ben birşey soracam. 3 aylık yeğenim var ve elime pek vermiyorlar, başını tutamazsın falan diyorlar. 3 aylık bebek kendi başını tutamaz mı acaba ?
  4. 5 aylık kızımı oturtmam zarar verir mi?

5 aylık kızımı oturtmam zarar verir mi?

slm hanımlar kızm 5 aylık kucaqmda oturtyrm bi zararı olurmu? bide saqa sola dönemiyr yuwarlanmyr dha erken mi acaba? şimdidn teşekkrler !
  5. 6 aylık kızıma vicks zarar verir mi?

6 aylık kızıma vicks zarar verir mi?

kızım daha 6 aylık geçen gece çok öksürüyordu arkadaşım dediki vicks sür ayağının altına iyi gelir ama kararsız kaldım zarar vermez mi?

Sayfayı Paylaş