gebe
3 aylık kızımla ilgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Terörle mücadelede 3 aylık bilanço...

Terörle mücadelede 3 aylık bilanço...

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terörle mücadelesi sürerken son 3 ayda 353'ü ölü, 67'si sağ, 32'si ise güvenlik güçlerine teslim olan 452 terörist etkisiz hale getirildi. Uzaktan kumandalı mayınlı saldırılarında 5, çatışmalarda 30 olmak üzere 35 güvenlik görevlisi ise şehit oldu. Son üç haftada ise 43 PKK'lı öldürülürken, 9 asker, 1 korucu şehit oldu.
  2. 3 aylık sibirya kurdu

3 aylık sibirya kurdu

sibirya bizi korurr yada insanlara saldırırmı?
  3. 10 aylık kızım

10 aylık kızım

10 aylık kızım var ama halen hiç diş çıkarmadı aile hekimimize danıştım 15 ay a kadar çıkmazsa tekrar görüşelim dedi. ben 15 aydan sonra da hale çıkmazsa kızımda herhangi bir gelişim sorunu mu olur bunu merak ediyorum. cevabınız ,ç,n şimdiden teşekkürler...
  4. kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

Selam kızlar. Ben birşey soracam. 3 aylık yeğenim var ve elime pek vermiyorlar, başını tutamazsın falan diyorlar. 3 aylık bebek kendi başını tutamaz mı acaba ?
  5. 3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

Merhabalar, kizim 3 aylik ve hemen hemen bir aydir kucaktayken kafasi hep ayni tarafa dogru yan duruyor, boynunda bir problem var gibi tedirgin oluyorum, elimle dik tutmasi icin yardimci olmak istedigimde birakmami istiyor ve o sekilde rahat ediyor, kafasi egri duruyor,acaba boynunda bi problemmi var?

Sayfayı Paylaş