gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

3 Aynı Siyah Topuklu Ayakkabı Ama 3 Farklı Stil

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Siyah Topuklu Ayakkabının 3 Farklı Stili Aynı Ayakkabı 3 Farklı Stili

Siyah topuklu ayakkabı bence asil görünen ve hanımların kendine güvenini getiren tarz ayakkabıdır...Bütün bayanların kendilerini bildi bileli onlarca çeşit siyah renkli ayakkabısı olmuştur. Bu modeller içerisinde bir tanesi varki moda dünyasına onu “basic black” olarak tanımlar, hangi tarz kıyafetinizle kombinlerseniz kombinleyin o kendi ruhunu ortaya çıkarır.

3 Aynı Siyah Topuklu Ayakkabı Ama 3 Farklı Stil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!

Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!

hacet için çok kuvvetli inanılmaz siyah noktalarımdan kurtuldum kızlar inanılmaz bi şey bu. bir arkadaştan duydum denedim ve burnumun üstündeki kocaman kocaman o siyah illetlerden kurtuldum. hem de çok kolay ve masrafsız. tarif soyle: 1 tatlı kaşığı yumurta beyazının içine 2 tatlı kaşığı şekeri koyuyorsunuz. çatal yardımıyla çırpıyorsunuz. bembeyaz köpük köpük oluyor üstü. köpük kısmından...
  2. 3 Farklı Ebruli Lif Modeli

3 Farklı Ebruli Lif Modeli

farklı lif modelleri farklı lif örnekleri çeşitli modelleri lifler köpekli örnekleri
  3. Yemek Odanıza 3 Farklı Dokunuş

Yemek Odanıza 3 Farklı Dokunuş

Salonunuzun bir bölü münü ayırdığınız yemek odanızı nasıl dekore edeceğinize hâlâ karar vermediyseniz, stil önerilerimize kulak verin. Güne gülerek başlayın! EĞLENCE KAYNAĞI Beyazın, mavinin ve kır mızının aydınlığı, yemek odanızı eğlenceli ve canlı kılıyor. Kırmızı-beyaz kumaşlar, mavi duvar kağıdıyla birleştiğinde dinlendirici ve neşeli bir ort ama kavuşabilirsiniz. Yemeğin süresini...
  4. 2011 Yazlık farklı topuklu ayakkabı modelleri

2011 Yazlık farklı topuklu ayakkabı modelleri

yazlık topuklu ayakkabı modelleri topuklu ayakkabı modelleri 2011 yazlık 2011 Evet meleklerim sizde benim gibi topuklu ayakkabı sevdalılarındansanız,bakın bu şık 2011 yazlık topuklu ayakkabılarına umarım beğenirsiniz ben çok beğendim :tik:
  5. 2014 Topuklu Siyah Ayakkabı Modelleri

2014 Topuklu Siyah Ayakkabı Modelleri

2014 topuklu ayakkabılar, topuklu siyah ayakkabılar, siyah topuklu ayakkabı Her gardrobun olmazsa olmazı, kadınların sadık giyim parçası, asla ve asla modası geçmeyen, özel günlerin kurtarıcısı siyah topuklu ayakkabılar... Daha pek çok sıfat takabileceğimiz siyah topuklu ayakkabılarda alternatiflerimiz de fazla oluyor Melekler. Dolgu topuklusundan stilettoya, burnu açıklardan kalın...

Sayfayı Paylaş