gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

3 boyutlu görüntü ne demek?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

3 boyut ne demek üç boyutlu görünüm nedir 3 boyutlu görünüm nedir Sürekli duyarız da şu 3 boyutlu görüntülü filmleri acaba nedir bu 3 boyutlu görüntü hiç düşündünüz mü işte cevabı bakın 3 boyutlu görüntü ne demekmiş=)

3D filmleri iki ayrı film gibi düşünün- kameralar bir film karesini çekmek yerine biri sol gözünüz ve diğeri sağ gözünüz için iki film karesini yakalar. REAL D teknolojisi bu iki farklı görüntünün bir dijital sinema projektöründen yansımasını sağlar. Real D 3D gözlükleri eski kırmızı ve mavi renkli gözlüklerinden tamamen farklı, polarize filtreli ve siyahtır ayrıca oldukça hafif ve rahattır. Bu gözlük ile sağ gözünüzün sol göz için yaratılan film karesini görmesini ve tersini engeller. 3D algısı ise beyninizin bu gözlük yardımı ile iki görüntüyü kesintisiz birleştirmesinden oluşur.

3 boyutlu görüntü ne demek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyamda ev gördüm ne demek

Rüyamda ev gördüm ne demek

Bakınız; Bina, Ev Taşımak.Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir. Hayatı boyunca güven içinde ve yaptıklarından zevk alacak demektir. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır. Dağ başında ev görmek yükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin haberidir. Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek...
  2. 3 boyutlu ultrason  görüntüleri ne şirin şeyler ya

3 boyutlu ultrason görüntüleri ne şirin şeyler ya

3 boyutlu şeyler 3 boyutlu ultrason fiyatları 4 ultrason fiyatları üçüz gebelik görüntüsü üç cok şirinler ya
  3. rüyamda abajur gördüm ne demek ?

rüyamda abajur gördüm ne demek ?

Kızlar rüyamda abajur gördüm, başka şeyler de görüm ama net olarak hatırladığım sadece abajur, ne anlama gelir abajur görmek ?

Sayfayı Paylaş