gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.263
    Ödül Puanları:
    113

3 Boyutlu Halka

Konu, 'Photoshop' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Boyutlu bir halka yapalım. İngilizce Tutorials sitelerinde gördüğüm bir örneği paylaşmak istiyorum. Ne işe yarar? Bilemem! Artık size kalmış.

500X500 px boyutunda bir dosya açın. Paint Bucket Tool ile içini açık gri renk ile doldurun. Benim örneğimde renk kodu # C5C5C5

Elliptical Marquee Tool aracını seçin. Style kısmını Fixed Size yapın ve boyutları 400px olarak ayarlayın. Anlamayanlar için, aşağıdaki gibi olacak.

Yeni bir layer oluşturun. Şimdi çalışma alanımıza bir kez tıklayalım.(Shift tuşu ile birlikte) Daireyi ortalamaya çalışalım ve içini beyaz renkle dolduralım. Aşağıdaki gibi olacak.

CTRL+D ile seçimi giderelim. Style kısmında aşağıdaki değişiklikleri yapalım.

Tekrar Shift tuşuna basılı tutarak çalışmamıza tıklayalım. Yeni oluşan daireyi aşağıdaki gibi ortalayalım.

Delete tuşuna basarak daireyi silelim ve seçimi giderelim.

Şimdi Blending Options penceresini açın ve aşağıdaki ayarları girin.

Ve işte sonuç:

3 Boyutlu Halka konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isminizi 3 boyutlu yazın

isminizi 3 boyutlu yazın

buyrun meleklerim ISMINI UC BOYUTLU YAZ
  2. 3 boyutlu moda başlıyor

3 boyutlu moda başlıyor

3 boyutlu resimi hemen hemen herkes bilir.Şimdiler de ise 3 boyutlu elbiseler ve 3 boyutlu gözlükler biz moda severlere çılgın moda tasarımcıları tarafından sunuluyor. ''Avatar'' filminin ulaştığı gişe başarısıyla zirve yapan üç boyutlu gözlükler, moda dünyasına da giriyor. Bu konuda ilk adımı atan isim Burberry’nin Creatif Bölümü’nün başında bulunan Chris Bailey. Gazeteport’ta yer alan...
  3. 3 boyutlu karakalem çalışmaları

3 boyutlu karakalem çalışmaları

3 boyutlu karakalem çalışması üç boyutlu karakalem çalışmaları 3 çalışmaları iç mekan Bu nasıl bir yetenektir ya bu resimler tek kelimeyle HARİKA...ben daha cin aliyi doğru düzgün çizemiyorum şunların yaptıklarına bak yaaa hahahaüstelikte 17 yaşında bi genç evet melişler bu resimlerim sahibi Fredo şili'de yaşayan daha 17 yaşında bir genç.Daha bu yaşta harikalar yaratıyor ve en önemliside...

Sayfayı Paylaş