gebe
  1. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

3.cocugu istemiyorummm

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gül&naz tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler benim morelim cok ama cok bozuk esimle aram sanki cok iyimis gibi birde cocuk meselesi cikti esim cocuk istiyor ama ben kesinlikle istemiyorum cünki zaten 2tane cükük cocugum var biri3 digeri yaklasik 1.5 yasinda onlar biraz büyüsünler diyorum esime ama kararindan vaz gecmiyor sonunda büyük bi kavga ettik ve bir kac gündür ayri yatmaya basladi yüzüme hic bakmiyor benimle hic konusmuyor sanki ben yokmusum gibi davraniyor buda beni cok üzüyor onunla iyilikle konusmaya calisiyorum neden istemedigimi anlatmaya calisiyorum ama dinlemiyor beni inanin elimden geleni yaptim ama yinede aramizi düzeltemedim tek carem sizlersiniz bana bir akil verin cocuk yapmam mi yoksa yapmamami daha iyi olur bu durumda lütfen bi akil verin :(

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Allah yardımcın olsun.anlaşılan bu konuda eşinle hemfikirsin.yani aslında sende çocuk istiyosun.fakat tek farkınız zamanı.Acaba eşinin iş hayatında yada akrabalarıyla yada ruh halinde bi sorunmu oldu önce onu anlamaya çalış.Bişeyemi sinirlendi.Sakin konuşmayı deneyin. Hem belkide yukarıda 'sanki aram çok ii dide şimdi çocuk meselesi çıktı 'diyosunya belkide eşin aranızın düzelmesi için istiyordur.Hayatınıza yenilikler getireceğini düşünüyordur.Biliyorum haddim yok ama maddi durumun iyi ise ve gercekten kocanın seni sevdiğine ve sende onu sevdiğine inanıyosan kırmazsın onu.Hayatta en doğal şeydir bi insanın eşinden çocuk istemesi.
    Tekrar Allah yardımcın olsun.Eşinle mutluluklar...

Son düzenleme: 26 Ocak 2010
  3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aaaa bu arada ilerde Allah nasip ederse bende 3 çocuk düşünüyorum.Hem aralarında çok yaş farkınında olmasıda gerekmes .beraber büyürler işte.aaaaaay ne tatlı lar yaaa.
    Allahım sen o günleri görmeyi nasip et..

4. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tsklr cnm allaha sükür maddi durumumuz iyi esim suan calismyior ama gecici bi süre icin bu durum en fazla 15gün sonra ise baslicak esimle aram pek iyi sayilmazdi bu cocuk meselesi iyice acti evet bende olsun isterim ama suan degil cocuklarim biraz daha büyüsün istiyorum sunuda düsünmüyor degilim bizim iki kizimiz var acaba esim erkek cocuk istedigi icinmi böyle yapiyor onunla konusmayi dendim ama cvp vermiyor bügün tekrar denicem konusmayi ben böyle olmak istemiyorum.

5. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aaaa bu arada ilerde Allah nasip ederse bende 3 çocuk düşünüyorum.Hem aralarında çok yaş farkınında olmasıda gerekmes .beraber büyürler işte.aaaaaay ne tatlı lar yaaa. Allahım sen o günleri görmeyi nasip et.. isn allah her isteyene nasip etsin senin diger cocuklar kac yasindalar acaba

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım sıkma canını .ama bence eşin bi şeye kırılmış üzülmüş yada morali bozuk.onu anlamaya çalış.bu davranışının sebebi ne.erkekler çok farklı yaratıklar.kimbilir belkide senin sevmediğini düşünüyor ,aranızdaki soğukluk nedeniyle ondan soğuduğunu ve üçüncü bi çocuğun ilişkinizi tazeleyeceğine inanıyor.senden bi çocuk istiyor ve sen istemediğini zamanının uygun olmadığını söylüyosun.emin ol verdikleri tepkiler farklı olsda her erkek kızar,sinirlenir yada en yumuşağı içlenir.

sende onlardan birini yaşıyosun.eşinle kısık sesle konuş.anlatmasını iste.bu onun hoşuna gider.

7. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canımmmmmmm.ben daha 6 aylık evliyim.maalesefki benim henüz çocuğum yok.ama inşallah ilerde olur.:uhu:

8. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha cok yeni evlisin yüce mevlam kimseyi evlat hasreti ile birakmasin her kadina annelik duygusunu yasatsin ins olur cnm merak etme sen biraz daha bekle

9. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    allah yardımcn olsun ablacm.inş eşimle aran düzelir.birz büyüseler ii olur ama madem eşim istio aranza bozma ablam ya.madem analmıo seni illa istiom die tutturuo.hep birlikte büyürler ablam bişey olmz.biz 4 kardeşiz aramzda 4 er yaş var.en büykleri benm keşek kardeşlerimle aramda 1 yaş olsaydı.yp bi tane daha ablam hepsi birden büyr cıkarlar.tabi yinede en iisisni sen bilirsin.

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Allah öncelikle herşeyin hayırlısını versin bende iki çocuk annesiyim zaman zaman 3.cü bir çocuk gündeme geliyor ama eşimle bu konuda bazen kararsız olarak kalabiliyoruz çünkü günümüz şartları bazen tek çocuğu bile çoğu ailenin büyütmesi yetiştirmesi için zor olabiliyor.Şunu da düşünmek lazım birçok kişi çocuk diye üzülürken Rabim eğer veriyorsa şükür etmeliyiz diye düşünüyorum.Eğer ilerde çocuklar büyüdüğünde gerçekten kalabalık aileler gerçekten çok güzel oluyor.Ama dediğim gibi onları büyütüp yetiştirmek:)

11. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sen kendini hazır hissediyosan yap üçüncü çocugu canım çok zorlanırsın buna önce gölünü koymalısın eşin istiyo diye deyil sadece ikinizin beraber istemesi önemli akşama kadar seninle olcaklar hem üçüncüyü eşin istiyosa tamam de aranızı düzelt sakin sakin konuşup birlikte karar verin benim de 3 tane seninkilerde dogana kadar büyür zorlanmazsın okadar ben kızım 5 aylıken hamile kalmışım şimdi beraber büyüyolar çok iyi olmuş aslında bende senin gibi istemiyodım şimdi hoşuma gidiyo kurtuldum bari beraber büyüyolar aralarında 13 ay var şimdi küçügüm martta 2 yi bitircek büyügü şubatta 3 bitircek allah hepimizin çocuklarına uzun ömür versin. Allah yardımcın olsun evine huzur versin

12. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle zor bi durum eşinle konuşamaman bende 3. çocugumu yeni yaptım 10 aylık oldu benimde bir kız bir oglum var eşim çok istedi araları seninkilerin az benimkilerin 5 yaş vardı ama yinede eşine dinlete biliyorsan ne ala ama dinlemiyosan bir hayır vardır deyip yap bence bende tedirgin olarak ama hayırlısı diyerek yaptım tabii zorlukları var ve bunu erkekler anlamıyolar dogal olarak allah yardımcın olsun benim tavsiyem buu aranız düzelir inşallah bizide habersiz koyma

13. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    allah yardimciniz olsun inşallah bir önece düzelir

14. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    meleklerim hepinize ayri ayri tesekür ederim iyiki sizler varsiniz iyiki bu siteye üye olmusum allah hepinizden razi olsun her konuda her zaman destek oldunuz hic bir zaman yanliz birakmadiniz beni.Esimle konustum hala cok istiyor ama bende bana 2veya 3ay kadar müsade etmesini istedim bende kendimi hazirlarim bu zaman icerisinde zaten kizimin biri ana okuluna gidiyor digeri dogana kadarda 2.ci kizim baslicak birazda olsa rahat ederim diyorum esimde tamam dedi allaha sükür simdi iyiyiz ama benim aklima bisey geliyor sizce dogru olurmu esim bana 2 ay müsade vericek bende bu 2aydan sonra gizli gizli dogum kontröl hapi kullansam bi 6veya 7 ay kadar sizce cokmu kötü olur yoksa bu fikirden vazmi geceyim.

15. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım kesinlikle vazgeç.3 ay sonra başlayın çalışmalara.sonuçta her şey Allahın izniyle olmuyormu.belkide istemenize rağmen süre kendiliğinden uzucak.senin istediğin zamanda olcak.yada tam tersi ...sen korunursun ve istediğin zamanda Allah nasip etmez.o zamanda eşinle aran açılırsa.Allah korusun.bak ne güsel konuşup anlaşmışınız.o senin kocan asla ve asla bunu ona yapma derim.yani bence.ama aranızın düzeldiğine inan çok sevindim.oooooh çok şükür..

3.cocugu istemiyorummm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cocuga Ilgi

Cocuga Ilgi

Cocuklar dogduklari andan itibaren ,kim olduklari ve insan olarak degerlerinin ne oldugu konusundaki görüslerini ana-babalarinin veya onlara bakan kisilerin tavirlarina dayanarak olusturulur,Cocuklar degerli olduklarini hissetmek icin ana-babalarinin ilgisine ihtiyac duyarlar.Ilk coculuk yillarinda cocugumuza ne kadar ilgi gostersek okadar iyidir. ilgi gostermek birlikte zaman...
  2. cocugunuz depresyondami?

cocugunuz depresyondami?

cocugunuz yalanmi soyluyor -------------------------------------------------------------------------------- cocugumuzu yalandan nasil koruyalim`` -------------------------------------------------------------------------------- cogu defa cocuk ,gercegi soyledgini farkina varmadan yalan soylerveya soyledigi yalana benzer.ozellikle 5-6 yasina kadar yalan soylemenin pek onemi yoktur,cunku bu...
  3. kiz cocugu

kiz cocugu

Kız çocuğu Rüyada kiz çocugu görmek bolluga, serefe, zorluktan sonra kolayliga, büyüyen ve artan seylere isarettir. Rüyada henüz meme emen kiz çocugu görmek, övülmeye sayan ve kendisinden iyilik ümit edilen hayirii bir seye isarettir. Bir kimse rüyada bir yere birakilmis kiz çocugunu kaldirsa veya yüklenip götürse ya da kendisinin bir kiz çocugu dogsa ve rüyayi gören de hapis veya mahsur...
  4. Cocuga sorumluluk kazandirma

Cocuga sorumluluk kazandirma

çocuğa sorumluluk kazandırma Sorumluluk bireyin yaş,cinsiyet ve gelişim düzeyine uygun olarak yüklendiği yüklenmek zorunda olduğu görevleri yerine getirmesidir.Bu duygu erken çocukluk devrelerinden itibaren çocukta gelişir. İki buçuk yaşından itibaren,çocuğun döküp saçacağını bile bile ona kendi başına yemek yeme fırsat tanıma,döktüğü oyuncaklarını toplamasını bekleme,kendi odası ve...
  5. 3. sınıfa giden cocugun kömpozisyonu (okuyun bakem neler yazmıs)

3. sınıfa giden cocugun kömpozisyonu (okuyun bakem neler yazmıs)

Konu: 3 dilek hakkiniz olsa ne dilerdiniz Günümüzde çok dilek hakkimiz olmasi çok önemlidir. Maalesef sevinerek bu hakkimizi kullaniriz her zaman. Benim 3 dilek hakkim olsa 3 dilek hakki daha isterdim. Elde var 6 dilek hakki, 5 ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkim daha olur. 15 dilek ile her istedigimi dilerim. Günah degilse allah olmayi dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkim...

Sayfayı Paylaş