gebe
  1. Yemek kaşığı yemek, tatlı kaşığı tatlı yemek için ise tahta kaşığı tahta yemek içindir. beyin bedava :çapkın: Bilimadamı olup atomu parçalasam annem yine ''kırıntı yapma oralara daha yeni süpürdüm'' diye çıkışırdı. :D

Dogum Gününde Herkes Babamın Duvarına Yazıyodu..Bende Değişklik Yapıp Evin Duvarına Yazdım ..Baba Vurma Aaaa aaaa !
    :D:D

Ünv'de yurttα kαlıp, izin günlerinde dışαrı çıktığı zαmαn durumunα "yurtdışınα çıktım" yαzαn αrkαdαşlαra Gelsin Alkışlar :)

Annem sana olan güvenim kayboldu dedi. bende: En son nereye koyduysan ordadır dedim. Bi Terlik Yedim Anlatamam :kafa:

Sivrisineklere verdiğim kanı kızılay'a verseydim; Ülkede kan sorunu kalmazdı. :çapkın:

Bomboş minibüse tek başıma biniyorum.Şoförün soruya bak: "bir kişi mi abi?" Yok 4 kişi al.arka koltuğu kapatcam.:D

alıp valizimi uzaklara gideyim diyorum ama valiz alacak param yok, elde poşetle de 'uzaklara' gidilmez ki.. oofff of! :D

Çinliler “kağıdı bulduk, kitap yaparız” diye sevinirken bizimkiler kesin “yaşasın, masanın ayağı sallanmayacak artık” demiştir .

Manitasızlıktan Vestel klimaya sms atan genç soğuktan geberdi, yetkililer pişman. :çapkın:

İtalya'da Pizza Kulesi varsa bizde de Lahmacun Kulesi olmalı. Tez, çılgın projeye eklensin. :D:D

Migros'a gidip Tamer Karadağlı'yı örnek alarak bu kelebek makarna uçmuyo ? dedim. Çıkışa kadar kovaladılar :) :)

Taner'in çocukluğuna inen 14 psikiyatristten Haftalardır haber alınamıyor. :cah:

"Biz nerde yatıcaz yaa?" diyen misafire "Biraz muhabbet edelim, gülmekten yerlere yatarsınız" dedim. Şu an yerde yatıyor.

Benimle çıkαr mısın ? dedim evet αmα "uzun bir ilişki istiyorum" seninle dedi. - Kαç metre olsun ? dedim / Terketti. Mαğdurum. ♥

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
  3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
<3 ÇoK kOmİk YhAw <3 =)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik Resimler 3

Komik Resimler 3

Makyaj mucizesi... Ünlü Cirkinler... Ayse Nerdesin :)
  2. en komik itiraflar 3

en komik itiraflar 3

komik itiraflar 3 ne yapıyorsun sorusuna komik cevaplar ya bunları okurken gülme krizine gireceksiniz!!! Cinsiyet: Kadın; Yaş:30; İl: İstanbul Yıllar önce dedemi doktora götürmüştük. Doktor, tahlil yapılacağı için, "Karnınız aç mı tok mu?" diye sorduğunda şu cevabı almıştı: "Sağ ol evladım, gelin sabah börek yapmış, yedim, bir şey istemem!" Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24;...
  3. hareketli komik 3 :)

hareketli komik 3 :)

:laugh: :laugh:ya kim döküyo bu topragı yawwww :laugh: :laugh: temizlik cok önemli tabii :dil: :dil: ohhh cigerlerim bat-yram etti beee :laugh: :puha::puha:

Sayfayı Paylaş