gebe
  1. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

3.cü gebelikdın

Konu, 'Gebelik' kısmında jnevin tarafından paylaşıldı.

slm kızlar benim sorum şu ben 2 hafta önce kan testi yaptırdım yok çıktı 1 hafta sonra tekrar yaptırdım var çıktı 5 gün sonra dktara gittim kese gözükmedi ve gene kan testi yaptırdım bu sefer sonuç 2200 çıktı sizce çok yüksek değilmi alttan muayne etti ve kese 4 haftalıkmış gözüktü şimdide korkuyom bide ikiz olurmu bu kadar ani yükselirmi şimdiden teşekkürler

3.cü gebelikdın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cü- Erkek İsimler

Cü- Erkek İsimler

Cübeyr: küçük kahraman, küçük yiğit sahabe isimlerindendir
  2. Karadayı Dizisi 14.cü Bölüm Fragman 3

Karadayı Dizisi 14.cü Bölüm Fragman 3

Bu konu Karadayı dizisinin14.cü bölüm fragmanlarına yer vermektedir. Karadayı dizisinin 14 Ocak tarihli oynayacak bölümü şimdiden heyecanla bekleniyor. Kafalarda bir takım soru işaretleri oluşturan fragmanlar ise merak uyandırmaya devam ediyor. Son bölüm fragmanlarının birinde Nazif Kara için idam kararı veriliyor ve darağacına giderken gösteriliyor. Bakalım bu sadece Mahir Kara'nın...
  3. Karadayı 34.cü 3 Haziran 2013 Fragmanı

Karadayı 34.cü 3 Haziran 2013 Fragmanı

karadayı dizi fragmanları karadayı dizisi 3 haziran karadayı yeni bölüm fragmanı ATV Ekranlarının sevilerek seyredilen dizisi Karadayı'da heyecan dur durak bilmiyor. Geçen hafta ki bölüm de hakime Feride'yi kaçıran Mahir Kara ile Feride sonunda birlikte oldular. Eve baskın yapan savcı kıl Turgut bu olayı öğrendiğin de şok oluyor. Feride'nin babası ise olaya tepki gösterirken Mahir kendisini...
  4. 3. Cü Boğaziçi Köprüsünün İsmi Belli Oldu!

3. Cü Boğaziçi Köprüsünün İsmi Belli Oldu!

üçüncü boğaziçi köprüsünün adı nedir üçüncü boğaz içi köprüsünün animasyonu üçüncü boğaziçi köprüsü hakkında İstanbul da bulunan iki önemli köprüden sonra üçüncü Boğaziçi köprüsünün temelleri İstanbul'un fetih yıldönümü olan 29 Mayıs 2013 tarihin de atıldı. 3.cü Boğaziçi köprüsünün ismi ise "Yavuz Sultan Selim" oldu. Köprü ile ilgili detay bilgilerden sonr köprünün bittikten...
  5. Karadayı 100.cü Bölüm Yeni Fragman

Karadayı 100.cü Bölüm Yeni Fragman

ATV ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Karadayı2 Mart 2015 akşamı 100.cü bölümü ile ekranlar da olacak. Nail'i öldüren sosyete Yusuf, cinayeti Mahir'in üzerine yıkmıştı. Yeni bölüm de Mahir tutuklanıyor. Babasına Mahir'i sevdiğini itiraf eden Feride ise babasından okkalı bir tokat yiyecek... Yeni bölümü şimdiden merak edenler için 100.cü bölüm fragmanı sizlerle; [MEDIA]

Sayfayı Paylaş