gebe
  1. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

3 Günlük hamilelik rüyasi :((

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında merakli tarafından paylaşıldı.

3 günlük gebelik belirtileri 3 günlük hamilelik belirtileri 13 gebelik slm kizlar ben gecen sali günü 3 haftalik hamile oldugumu ögrendim ve dünyalar bizim olmustu.ama 3 gün sonra cok sancilarim oldu ve doktora gittigimde bebegimin düsmüs oldugunu söyledi :(Sorun nededigimizde bize ;ana rahmine düsmemis yumurtaliklarinda takili kalip orada yasamia 3 hafta dedi.Zaten yumurtaliklarinda yasasaydi burda büyüdükce senin yumurtaliklarin patlicak yada böyle düsük olucakti dedi :((Kismet diyorum kizlar.Simdi size danismak istedigim ben tekrardan nekadar süre sonra anne olabilirim.lütfen bana yardimci olun.suan gercekten bu depresyondan cikamiyorum.Allah kimseye böle seyler yasatmasin .........AMIN:

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba arkadaşım, durumuna gerçekten çok üzüldüm, rabbim size sabırlar versin inşallahhhh.

ben de başlangıçta düşük tehlikesi yaşamıştım ve doktorumun söylediği tek şey: güçlüler yaşar yoluna devam eder, zayıflar gider şeklindeydi. belki de sağlıklı bir bebek değildi. hayırlısı olsun inşallah.

2-3 ay ara versen yeter. ondan sonra hayırlısıyla allahın izniyle yine hamile kalırsın.
    en azından hamile kalabildiğini bilmen oldukça güzel.

ve son olarak rabbim inşallah rahmine tutunacak sağlıklı bir bebek verir inşallah

3. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok tesekkür ederim iyi dileklerin icin canim.Gercekten bana moralverdin.Zaten ben ve esim de senin gibi düsündügümüz icin saglikli düsünebiliyoruz.Isallah allahin izniyle ve hayirlisiyla tekrardan saglikli bisekilde hamilekalabilirim.Rabbim herkese hayirli evlatlar naspi etsin...AMINNN.

4. clinomel

clinomel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok tesekkür ederim kizlar allah razi olsun sizden -Gercekten desteginize cok ihtiyacim vardi.Allahin izniyle isallah en kisa zamanda bende tekrardan hamileyim müjdesi veririm AMINN---

6. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım geçmiş olsun.Rabbim inşAllah hepimize sağlıklı yavrularımızı kucağımıza almayı nasip eder.

7. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AMINN canim isallahh......

8. tansel

tansel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ;
    Bende bebeğimi 7 haftalık iken boş gebelikten dolayı kaybettim. Dünyam yıkıldı, istiyordum. Ama zaman iyi geliyor. Kendine uğraşlar bul çok düşünmemeye çalış. Yaklaşık 2 ay oldu, bebek için tekrar denemelere başladık. Bu ay olmadı bakalım bundan sonra olur inşallah..

9. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Gecmis olsun canim...
    Bebek icin belirli bir sure beklemene gerek yok.sen kendini ne zaman hazir hissedersen o zaman yapabilirsin.istiyosan eger 2 veya 3 ay gibi uzun bir zamani bosa gecirme.

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşimle bebek düşünüyoruz ve 2 kez ilişkiye girdik eşim içime boşaltı da ha 5 gün felan oldu ama hemen hamile kalırmıyım acaba belim caok ağrıyo ve akıntım var acaba buı hamileleik belirtisimi

11. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

dusuk yapan arkadasım bende dusuk yaptm ve 6 haftalıktı ocak ayında.kurtaj olmadıysan sorun yok kendıne gel en az 1 kez adet ol ve bebek yapmaya basla bence bı sorunun yoksa o 3 4 ay bekle demelı kurtaj olanlar ıcın.ben ocakta yaptm duusk smdı hamıle olabılırım

3 Günlük hamilelik rüyasi :(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Günlük Bahar Diyeti

3 Günlük Bahar Diyeti

Hedef: 3 günde 2 kilo. Günlük kalori: 1300 Kcal 3 günden fazla uygulamamanız gereken bu diyet, kendini uzun süre sıkmak istemeyenler için düşünülmüş. Hafta sonu gideceğiniz toplantıda pantolon ya da eteğinize sığmak gibi kısa süreli bir hedefiniz varsa, hemen başlayın! 3 GÜN BOYUNCA Sabah : Bir tabak yoğurt, 200 ml süt ya da 100 gr yağsız beyaz peynir veya 1 yumurta. 1 adet meyve (meyve...
  2. Hamilelikde ilk 3 aydaki ağrılar

Hamilelikde ilk 3 aydaki ağrılar

hamileliğin ilk aylarında sancı gebelikte karın ağrısı normalmi gebeliğin ilk aylarında sancı hamilelikte karın ağrısı normalmi hamilelikde agrilar Hamilelik sürecinin başlaması ile beraber kendimizi dinlemeye başlarız. Hissettiğimiz her belirtide doktorumuzu arasak mı diye aklımızdan geçirip, çevremize "bu normal mi?" diye sorular sorarız. Sitemizin Kadın Hastalıkları ve Doğum...
  3. 3 Yaşındaki Enes'in Günlüğü

3 Yaşındaki Enes'in Günlüğü

Meyabaaaaa! Benim adım Enes......Üs yasımdayım.Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz, yas günüm olacak. Mum üflüzem. Sok seviyoyum mum üflemeyi. Bi aksam annemin mumlayını da ben üfledim. Hepşini söndüyemedim. Sok uğyaştım ama söndüyemedim, dudaklayım sısladı. Sonya ösküymeye basladım. Annem bana su veydi, ösküyüyüm gesti. Biliyoy musunuz, bişim efde heykes bi asayip. Hele annanem!... Basımı...
  4. atatürk günlüğü-3 ocak

atatürk günlüğü-3 ocak

3 OCAK - JANUARY 3 Tarihte Bugün - Today in History Atatürk, Harp Akademi'sini Kurmay Yüzbaşı olarak bitirdiği günlerde ( 11 Ocak 1905 tarihinde Kurmay Yüzbaşı rütbesiyle Harp Akademisi'nden mezun oldu ) 1932 - Atatürk'ün, öğleden sonra Çankaya'da İsmet Paşa'yı kabulü, saat 18.30'da Yeni Sinema'yı giderek filmizlemesi, gece saat 23.00'da Kılıç Ali Bey'in evine uğrayışı. 1931 -...
  5. <3 Liseli_Kiz'dan Gül Kokulu Bir Günlük <3

<3 Liseli_Kiz'dan Gül Kokulu Bir Günlük <3

Selam !! Ben Pelin. Ve bu da benim günlüğüm. Yani her gün başımdan geçen olayları yazacağım. Şimdilik bye !

Sayfayı Paylaş