gebe
  1. mustafa doğanay

mustafa doğanay Forum Okuru

3 hafta üst üste cumaya gidemedim dinden çıktım mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mustafa doğanay tarafından paylaşıldı.

merhabalar Ben 3 haftadır gece vardiyesinde çalışıyorum ve dolasıyla da cumalara gidemedim dinimize göre de 3 defa arka arkaya sebebsiz yere cuma ya gitmeyen bizden değildir öle değilmi peki ben dinden çıktım mı (inşallah çıkmamışımdır) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ALLAH A EMANET OLUN.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3 hafta üst üste cumaya gidemedim dinden çıktım mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balkonlar Üst Üste Gelmiyor

Balkonlar Üst Üste Gelmiyor

cumbba home club kiralık cumbba home club satılık İnşaat sektörünün hızlı dinamiği beraberinde özgün tasarımlar da getiriyor. Mimarlık ofisleri sektöre de oluşan bu dinamikle birlikte, modern yaşama uygun, estetik ve son derece işlevsel özelliklere sahip yeni tarz binalar tasarlıyorlar. Segment İnşaat tarafından geliştirilen ve Otman Mimarlık tarafından tasarlanan Cumbba Home Club, yeni...
  2. telefon tuşunun üstündeki çıkıntı

telefon tuşunun üstündeki çıkıntı

Telefon Tuşları Çıkıntıları Günümüzde hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen cep telefonlarının '5' tuşu üzerindeki çıkıntıya hiç dikkat ettiniz mi? Bu çıkıntı en ortadaki tuşu el yordamı ile bularak, tuşlamayı bakmadan yapabilmeyi sağlar. Büyük bir ihtimalle bilgisayarınızdaki klavyede 'F' ve 'J' ya da 'A' ve 'K' tuşlarında da böyle birer çıkıntı olduğunu fark etmemişsinizdir. Bu...
  3. ferhat tunç_ üst üste vurulduk

ferhat tunç_ üst üste vurulduk

Burasi Üst Üste GÖmÜlenler Ovasi Zamani Sorarsan KaranliĞin Yarisi Benİ DÜn DaĞlarda GÜl Ekerken Vurdular Uzattilar Sonra İkİ TaŞin Arasi Üst Üste Vurulduk Bİrer Kirmizi GÜldÜk Şehİrlerde Kirlarda DaĞlarda Hep Bİz ÖldÜk Delİk DeŞİk Oldu Mermİlerle BaĞrimiz Soruyorum Sİze Bİz Ne Kadar Çok ÖldÜk Burasi Üst Üste GÖmÜlenler Ovasi SaĞim KÖr Engerek Solum Kartal Yuvasi Karli Yorganimda Kanli...
  4. Gebelikte 3. Hafta

Gebelikte 3. Hafta

adet döneminde gebelik testi yapılırmı adetliyken gebelik testi yapılırmı adetliyken hamilelik yapılır mı yapılır mı Henüz adet gecikmesi olmamıştır.Bugünlerde adet kanamasını bekleyen anne eğer adet göremezse ilk gebelik bulgularından biri olan adet gecikmesi gerçekleşecektir. Ancak bazen ekilen hücreler rahim içindeki küçük damarları yırtarak , hafif damlama şeklinde bir kanamaya neden...
  5. Üstüne Görmek ( Üste Görmek) Nedir?

Üstüne Görmek ( Üste Görmek) Nedir?

hamilelikte üstüne görmek nedir,gebelikte üstüne görme nedir,gebelik belirtisi üste görmek,üste görmeyi adet kanamasından nasıl ayırırım, yerleşme kanaması nedir,yerleşme kanaması nasıl olur,üstüne görme hakkında bilgiler Üstüne görmek nedir, öncelikle bunu açıklayalım: Üstüne görmek, adet (regl, mens) kanaması, regl olmak veya mensturasyon değildir. Üstüne görmek, hamileliğin...

Sayfayı Paylaş