gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

3 Haftada 5 Kilo Verebileceğiniz Yaz Diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

3 haftada 5 kilo 3 haftada 5 kilo yaz diyeti yaz diyeti

Sevgili melekler, tatil sezonu açıldı. Artık ince kıyafetlerin, mayoların, bikinilerin tam zamanı. Ama o da ne? Birkaç kilo fazlanız mı var? Endişe etmeyin bu birkaç kilo fazlalığı gayet sağlıklı bir şekilde beslenerek aşağıdaki yaz diyetiyle kolayca verebilirsiniz. (Unutmayın, diyet öncesi mutlaka doktorunuza danışın.) Bu diyetle 3 haftada 5 kilo vermeniz mümkün..

KAHVALTI

SEÇENEK 1

1 adet haşlanmış yumurta

1 dilim peynir

1 dilim tam buğday ekmeği

Şekersiz çay

SEÇENEK 2

1 Su bardağı yarım yağlı süt

4 yemek kaşığı sade müsli

2 adet kuru kayısı

½ elma yada 4 çilek

SEÇENEK 3

1 dilim peynir

1 dilim tam buğday ekmaği

Domates salatalık

Şekersiz çay

ARA

1 porsiyon mevsim meyvesi

ÖĞLE

SEÇENEK 1

Tavuk ızgara

Salata [yağsız]

1 bardak ayran

SEÇENEK 2

½ kase çorba (tercihen sebze çorbası)

5-6 kaşık sebze yemeği

1 kase yoğurt

SEÇENEK 3

4-5 adet köfte

Bol salata

Haşlanmış sebze

ARA

1 kase yoğurt yada 3 adet diyet bisküvi

AKŞAM

SEÇENEK 1

1kase çorba

Salata

½ tabak sebze yemeği

SEÇENEK 2

1 adet ızgara balık

Salata

1 ince dilim tam buğday ekmeği

SEÇENEK 3

1 tabak nohut yada barbunya

½ kase sebze çorbası

GECE

3-4 adet hurma yada 1 porsiyon meyve

tuqqce bunu beğendi.
3 Haftada 5 Kilo Verebileceğiniz Yaz Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayırma diyeti  Hedef: Haftada 3-4 kilo.

Ayırma diyeti Hedef: Haftada 3-4 kilo.

Ayırma diyeti Hedef: Haftada 3-4 kilo. Günlük kalori: 1100 Kcal Bu diyet en fazla 7 gün boyunca uygulanabilecek bir şok diyettir. Protein ve meyve ağırlıklı olan bu diyette şeker, karbonhidrat ve yağlar tamamen yasak. 7 gün boyunca sabah ve öğle yemeği aynı. Su, soda, şekersiz çay-kahve, ıhlamur, diyet kola içebilirsiniz. Bu diyetin günlük menüleri: 1.GÜN # Sabah : ½ kg meyve # Öğle...
  2. Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistr)

Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistr)

patates diyeti patates diyeti yaptım yapan varmı yapanlar ile zayıflayanlar eveettttt arkadaşlar sizinle patates diyetini paylaşmak istedim kendim denedim hatta su anda bile bu konuyu acarken patates yiyorum bugün 7.günüm diet bitio 4 kilo werdim ama laf aramızda diette kaçamak çok yaptm eğer yapmasaydım 5-6 kilo werirdim:D yalnız baştan söleyeyim patates war ben bu dieti yapabilirim die...
  3. Haftada 3 kilo verdiren salata diyeti

Haftada 3 kilo verdiren salata diyeti

Ünlü Diyetisyen Aşkın Yüksel'in hazırladığı bir diyet uygulamasından bahsedeceğiz bu yazımızda. Sevgili Melek'ler, bu diyet haftada 3 kilo verditiyor ve tüm öğünleri salatalardan oluşuyor. Haliyle adıda salatada diyeti oluyor :D:D 5 öğün olarak planlanan diyette salataları farklılaştırabilirsiniz. Birinci gün Sabah 75 gram siyah üzüm, 120 gram kavun ve yarım papayadan oluşan bir meyve...
  4. 3 Günde Kilo Verebileceğiniz Üzüm Diyeti Listesi

3 Günde Kilo Verebileceğiniz Üzüm Diyeti Listesi

üzüm diyeti diyet çeşitleri 3 günde 3 kilo Sevgili melekler, yaz aylarında uygun bir egzersiz programı eşliğinde diyet yapmak daha kolaydır. Çünkü yenebilecek hafif sebzeler, domates, salatalık ve zeytinyağlılar günü kurtarmamıza yardımcı olur. Çeşit çeşit diyet listeleri içinde bugün tanıtyacağımız diyet ise üzüm diyeti. 3 günde 3 kilo verilen üzüm diyeti kuralları ve diyet listesi ise...
  5. Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti!

Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti!

Bu sayfa; Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların her zaman kilolarıyla başları derttedir. Hele de sürekli göz önünde olan ünlüler için kilo bir kabustur. Bunun için sık sık diyet listeleriyle gündeme gelen ve her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda olan ünlülerden Megan Fox'un haftada 5 kilo verdiren diyetiyle...

Sayfayı Paylaş