gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

3 kadın arkadaş

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

3 kadin arkadas[​IMG])))))) [​IMG] : [​IMG]

Üç kadın arkadaş bir kaza sonucu aynı anda hayatlarını kaybedip
    cennete giderler. Cennetin kapısında onları karşılayan melek:
    "Bizim burada uymanız gereken tek kural var.. O da ördeklere
    dikkat edin sakın üstlerine basmayın" der.
    Sonra kapı açılır üç kadın cennete girerler.
    Gerçekten de etrafta ördek doludur. Üstlerine basmamak adeta imkansızdır.
    Dikkat etmesine rağmen kadınlardan biri kazayla bir ördeğin üstüne basar.
    Hemen Cebrail belirir. Yanında son derece çirkin bir adam vardır. Kadını
    kolundan adama kelepçeler ve: "Ördeğin üstüne basmanın cezası olarak sonsuza
    kadar bu çirkin adama kelepçeli olarak yaşayacaksın" der.
    İkinci gün kadınlardan biri yine kazayla bir ördeğin üstüne basar ve Cebrail
    anından yanında çok çirkin bir adamla gelip onları kadına ceza olarak
    birbirlerine kelepçeler. Üçüncü kadının gözü bu olaylardan çok korkar.
    Diğerlerinin akıbetine uğramamak ve sonsuza kadar çirkin bir adama
    kelepçelenip yaşamamak için her attığı adıma acayip dikkat etmeye başlar.
    Aradan aylar geçer ve hiç bir ördeğin üstüne basmaz. Derken bir gün Cebrail
    belirir. Bu kez yanında boylu poslu inanılmaz derecede yakışıklı bir
    adam vardır. Cebrail hiçbir şey söylemeden yakışıklı adamla kadını kelepçeler
    ve yine birşey söylemeden çeker gider. Kadın artık mutluluktan
    uçmaktadır.O güne kadar gördüğü en yakışıklı adamla kelepçelenmiştir.
    Adama döner ve: "Ben acaba ne yaptım da sonsuza kadar senin gibi güzel bir
    adamla birlikte olmayı hak ettim" der.
    Adam suratı asık bir şekilde cevap verir:
    "Vallahi seni bilmem ama ben azönce bir ördeğin üstüne bastım.

nese355 bunu beğendi.
  2. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    üç arkadas Adanali Cemal, Kayserili Kemal ve Temel bu üç arkadas Bogaz Köprüsünde tamir yapiyorlarmis ve karilari bunlara yemeleri için bir seyler hazirliyormus. Ama hep ayni seyler. Kayserili yemek torbasini açiyor pastirmali ekmek. Adanali açiyor köfte ekmek.[​IMG]

Temel açiyor ekmek arasi hamsi. Bu hep böyle devam ediyormus. Neyse günlerden birgün bunlarin canina tak etmis ve demisler yine ayni seyleri hazirladilarsa kendimizi köprüden atalim. Adanali bakmis ekmege köfteli hop assaga atlamis,Kayserilininki de[​IMG]

pastirmali,oda atlamis asagi. Temel bakmis hamsili, o da dayanamamis ve atlamis.Bunlarin evlerinde de agit yakiliyormus.
    Adanalininr karisi: -Vah zavalli kocacigim köfte ekmegi ne çok severdi hep kendi ellerimle hazirlardim.
    Kayserili -Vah zavalli kocacigim pastirmali ekmegi ne çok severdi hep kendi ellerimle hazirlardim
    Karadenizli ise -Vah zavalli kocacigim hamsi ekmegi ne çok severdi her sabah kalkip kendi hazirlardi..

ßeLeN bunu beğendi.
  3. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    yanlış mail
    Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır.[​IMG]

Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir.
    Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir....
    Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür,arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır.
    Odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.
    -Kime : Sevgili karıma
    Konu : Yeni ulaştım.
    Tarih : 16 Mayıs 2004 Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.

Not : Burası çok sıcak.

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    aaa hay sal..k kendimi hazırlamış hahaha :D:D

3 kadın arkadaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadından arkadaş olur, yönetici olmazmış

Kadından arkadaş olur, yönetici olmazmış

Anket sorularının yüzde 44’ünü erkekler, yüzde 56’sını ise bayanlar cevaplarken, bu kişilerin yüzde 76’sı çalışan kişilerden oluştu. Ankete katılanlardan yüzde 21’i işyerinde çalışma arkadaşlarının ‘kadın’ olmasını istedi. Yüzde 66’sı ‘fark etmez’ cevabını verdi. ‘İşyerinde yöneticimin kadın olmasını isterim’ diyenlerin oranı yüzde 20 olurken, erkeklerin yöneticilik konusunda kadınların...
  2. Kadının hayattan istediği 3 şey

Kadının hayattan istediği 3 şey

İkbal Gürpınar kadınların hayattan istediği 3 şeyi yazdı… "Harun Reşit savaşta esir aldığı düşman Generale : -Hayatını bağışlarım ama bir şartım var, der. ‘Kadınlar hayatta en çok ne ister?’ budur bilmek istediğim… Bu sorunun yanıtını getir ; kurtar kelleni der. General sorar soruşturur bu çetin sorunun yanıtını aramaya başlar ve Kaf dağındaki bir cadının bunu bildiğini öğrenir…....
  3. İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir?

İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir?

. İlk defa mı duyuyorsunuz? Ben de birkaç ay önce duydum, Alfa kadın terimini. Önce yeni vizyona girecek bir bilim kurgu filminin adı sandım ama değilmiş. Alfa kadın modern toplumlarda yaşayan kadınlara verilen isimmiş. Ama yoookkk, öyle hemen havaya girip iyi o zaman ben de Alfa kadınıyım diye dolaşamayacağız. Niye mi? Öncelikle Alfa kadını zorlu ve çetin bir iş yaşamının içinde olacakmış....
  4. Arkadaşlar Bir Kadın Hemcinslerini Eleştiriyor... Şaşıracaksınız

Arkadaşlar Bir Kadın Hemcinslerini Eleştiriyor... Şaşıracaksınız

. Bütün kadınlar birbirlerini rakip olarak görürler. Birbirlerini kıskanmaları için ayni meslekten olmaları ya da menfaatlerinin çatışması falan şart değildir. Ortalıkta kendilerinden başka kadınların da dolaşıyor olması, kıskanmaları için yeterli bir sebeptir. Yolu kadınların görev yaptığı bir yere, örneğin bir banka şubesine düsen bir kadın,gördüğü muameleden bunu şıp diye anlayabilir....
  5. 3.Uluslararası "Kadın" Sempozyumu

3.Uluslararası "Kadın" Sempozyumu

sanat sempozyumları İlgilenenler içn duyurmak istedim meleklerim ne olur ne olmaz.Selçuk Üniversitesi benim okulum olduğu için konu da "kadın"olduğu için dikkatimi çekti. 3. Uluslararası Bir Bilim Kategorisi Olarak Kadın Sempozyumu Buradan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz meleklerim. 3. Uluslararası Bir Bilim Kategorisi Olarak 'Kadın': Edebiyat, Dil, Kültür ve Sanat...

Sayfayı Paylaş