gebe
  1. Hapy

Hapy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

3. kez anne oluyorum galiba

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında Hapy tarafından paylaşıldı.

:bebeğim: herkese merhaba 2 oğlum var 32 yaşındayım dün yaptığım test pozitif çıktı sanırım hamileyim beklediğim birşey değildi ama yine de hoşuma gitmeye başladı:)
    sizlerle paylaşmak istedim.

2. tülay78

tülay78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 3.bebek için çalışmalar yapıyorum:)) inşallah Allah ım 2 oğlum var bana bir tanede kız bebek nasip eder.

3. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Bence 3. kez hayata tekrar bağlanıyorsun :)

3. kez anne oluyorum galiba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oscarli Aktrİst 3.ÜncÜ Kez Anne

Oscarli Aktrİst 3.ÜncÜ Kez Anne

Oscar ödüllü aktris Cate Blanchett, üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. Blanchett'in sözcüsü Tim McKeough, 38 yaşındaki oyuncunun, Avustralya'nın Sydney kentinde 3 kilo 600 gram ağırlığında bir erkek çocuğu dünyaya getirdiğini ve oğluna Ignatius Martin Upton adının verildiğini söyledi. McKeough, Blanchett ve bebeğinin sağlıklarının iyi olduğunu kaydetti. Blanchett ve oyun yazarı eşi Andrew...
  2. NECO 3.kez baba oldu

NECO 3.kez baba oldu

POP MÜZİĞİNİN ÜNLÜ SANATÇILARINDAN NECO, DÜN ACIBADEM HASTANESİ’NDE SABAHA KARŞI 00.11’DE BİR KEZ DAHA BABA OLDU. Sanatçı, kızının adını Leyla koydu. Önceki gün Acıbadem Hastanesi’ne yatırılan İdil Erge Özyılmazel, sabaha karşı 2 kilo 850 gram ağırlığında, 48 santim boyunda bir kız çocuğu doğurdu. Neco, kızının doğduğunu duyduğu zaman havalara uçtu. Bodrum’da tanıştığı İdil Erge ile 13...
  3. Niran Ünsal 3.kez boşandı

Niran Ünsal 3.kez boşandı

Bu sanat camiası için evlenip boşanmak nekadar kolay...Ne diyelim hayırlısı olsun ... Çiftin 3 gün önce evlerini ayırdığı öğrenildi. Ünlü şarkıcı Niran Ünsal, 3 yıl önce dünyaevine girdiği Oğuz Türküsev ile anlaşarak bir boşanma protokolü imzaladı. Avukatlarına başvuran çift için pazartesi mahkeme tarihi belirlenecek. ’Şiddetli geçimsizlik’ nedeniyle boşanacak olan çift, imzaladıkları...
  4. Lady Gaga Anne Oluyor!

Lady Gaga Anne Oluyor!

Elton John ve uzatmalı sevgilisi David Furnish'in İngiltere başta olmak üzere tüm dünyada olay yaratan evlatlık bebeklerinin vaftiz anne seçimi de büyük gürültü koparacak. Prodüktör David Furnish geçenlerde verdiği bir r öportajda, Lady Gaga'nın iki aylık oğulları için son derece önemli bir konumda olduğunu söylemesinin ardından, peki vaftiz anne olarak Gaga'yı mı seçeceksiniz sorusuna, 'Bunu...
  5. Pelin Karahan İkinci Kez Anne Oluyor

Pelin Karahan İkinci Kez Anne Oluyor

Kavak yelleri dizisi ile ünlenerek daha sonra Muhteşem Yüzyıl ve ardından Yeter dizisi ile adından oldukça sık söz ettirmeyi başaran güzeller güzeli Pelin Karahan, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. 2014 Yılın da iş adamı Bedri Güntay ile evlenerek hayatını birleştiren Pelin Karahan, evlendikten kısa bir süre sonra Oğlu Ali Demir'i dünyaya getirerek anne olmuştu. Şu sıralar annelik...

Sayfayı Paylaş