gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

3 km gelinlik .olurmu demeyin olurmuş

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

insanoğlu doyumsuz olurmuşta bu kadarda değil.:huhe::huhe: [​IMG] [​IMG]

Romanya'nın başkenti Bükreş'te bir manken tarafından görücüye çıkan yaklaşık 3 kilometre uzunluktaki kuyruğu olan gelinlik genç kızların büyük beğenisini topladı...

Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdıran gelinliği 17 yaşındaki Romen manken Emma üzerine taşıdı. 2750 metre uzunluktaki kuyruğa ile gelinliği giyen manken balonla bu denemeyi yaptı. 100 günde tasarlanan gelinlik 10 terzi tarafından dikildi. Dantelleri Fransda'dan ithal edilen gelinliğin üzerindeki kumaşı İtalya'dan getirilmiş. Andree Salon modaevinin tasarladığı gelinlik Bükreş'te yapılacak Evlilik Fuarı için özel tasarlanmı

3 km gelinlik .olurmu demeyin olurmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PiLavinda Sanati OLurmu Demeyin

PiLavinda Sanati OLurmu Demeyin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bira kutusundan ev olurmu demeyin pekala oluyormuş...

bira kutusundan ev olurmu demeyin pekala oluyormuş...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sepet Şeklinde Bina Olurmu Demeyin

Sepet Şeklinde Bina Olurmu Demeyin

4. Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

palyaço balığı Çok dikkatimi çekti dün bir belgesel izledim ve sizlerle paylaşmak istedim..nekadar fazla deişik tür ve özellikleri varmış ya şaştım kaldım hem belirli içgüdüleri var hemde erkek doğuyu dişiye dönüşüyo şaştım kaldım hiç bir canlının cesaret edemediği bir zehirli resiflerde yaşıyor.. En belirgin özelliği ise tehlike esnasında birbirleriyle kentlenip karşısındaki tehdide karşı...
  5. Pantolonlu Gelinlik Görmedim Demeyin!!!

Pantolonlu Gelinlik Görmedim Demeyin!!!

Evet hanımlar genellikle kabarık ,uzun, sade ve şaşalı olarak alışmış olduğumuz gelinliklerin pantolonlu modelini gördünüzmü?Giyen varmıdır,hoşlanan olurmu bilmem ama sizlerinde görmesini istedim.Farklı tarz arayan ve rahatına düşkün genç kızlarımız belkide sevebilir.En azından görmedik demeyin:)İşte sizlere pantolonlu gelinlikler...

Sayfayı Paylaş