gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3 mart fener bjk geyiklerini yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fener BJK maçı biliyorsunuz dün gece oynandı.Acaba sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan geyikleri buraya yazabilirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    @beyinsiz_adam: Fener'i yendik ama gene kârlı çıkan gs oldu. Yenmese miydik acaba. Üzüldüm şimdi galibiyete.
    @twetimgeldi: Beşiktaş: 3 - Fenerbahçe: 2 Kazanan: GALATASARAY

@HakanHatipoğlu: Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini Galatasaray kazandı...

@FerdiCarrefour: Maç bitti Beşiktaş hala gol atıyor.

@G_oeZ_: Fenerbahçeyi yendik şampiyon olmasak da olur diyen Sinan Engin Beşiktaş'ı övdü mü yoksa hakaret mi etti bilemedim ben! Yazık hedefe bak

İnönü'nün yıkımı için dozere gerek yok. Buyrun yıkıldı işte: 3-2

Maçı Beşiktaş ile Fenerbahçe oynuyor, Beşiktaş yeniyor ama Galatasaray şampiyon oluyor.

Ağlamak istiyorum ben çıktım 3. gol oldu : ) büyüksün Beşiktaş

3 mart fener bjk geyiklerini yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bjk ve Fener hey gidi günler heey

Bjk ve Fener hey gidi günler heey

bjk lif örnekleri lüf modelleri fb lif örnekleri lüf beşiktaş Eskiden herşey daha mı güzeldi, yoksa banamı öyle geliyor... Nedense eskileri özlüyorum... Eski bayramları.. Eski sokağımızda amcamla yaptığım maçları... kavgaları... :( http://www.youtube.com/watch?v=_7ZMTDA30YI
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. Fener

Fener

Fener rüyaları iyi sayılır. Elinde yanan bir fener bulunan kişi, sıkıntıya düşüren sorunlardan kurtulmak için bir fırsat yakalayacaktır. Fener aniden sönerse kişi duyguları nedeniyle hataya düşecektir. Rüyada sürekli devamlı yanan deniz feneri görmek akılda olmayan bir maceraya atılmak demektir. Fener rüyaları iyi sayılır. Elinde yanan bir fener bulunan kişi, sıkıntıya düşüren sorunlardan...
  4. Bugün (3 Mart) Doğanlar

Bugün (3 Mart) Doğanlar

3 mart doğanlar 3 martta doğanlar martta doğanların özellikleri mart günü doganlar Uzak kültürlerin ve farklı dünyanın insanlarıdır. Onların duygularını anlamak için iş konusunda yaratıcılıklarına uygun kişilerle çalışırlarsa huzurlu ve mutlu olurlar. Çevrelerine öğretici davrandıkları için de, yaşamın gizli öğretmenleridir.. İnsanları yargılamadan dinlerler. Karşısındaki kişinin duygusal...
  5. exp için twitter geyikleri yazarmısınız

exp için twitter geyikleri yazarmısınız

Merhabalar. Bir arkadaşım exp ile ilgili twitterda çok komik şeyler okuduğunu söyledi .Nasıl bulabilirim o tweetleri yardımcı olurmusunuz ?

Sayfayı Paylaş