gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

3 noktanın ne anlama geldigini biliyormuydunuz?

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

üç noktanın anlamı noktanın anlamı 3 üç nokta 3 nokta 3 nokta "..."ne anlam taşır bilir misiniz?
    Anlamı o kadar derindir ki kimse bilmez yada bilmek istemez. Sadece kalemle bırakılan birkaç değersiz şeydir dimi "..."

(1. Nokta)

Anlamı gidenlerin arkasından bakmaktır: Gidenlerin ve geri gelmeyeceğinizi sandığınız şeylerin. Değer verdiğiniz ama bu değeri hiçe sayanların arkasından gözyaşı dökenlerin, kendilerini anlattığı bir işarettir. Sevgidir, aşktır; belki de en önemlisi ihanettir, güvendiğiniz kişinin sizi yarı yolda bırakmasıdır, umutsuzluktur, sabahlara kadar acı çekmektir. Bir çocuğun elinden şekerinin alınmasıdır. AĞLAMAKTIR.

(2. Nokta)

Anlamı beklemektir: Bir anda silip atamadığınız, değer verdiğiniz şeyin geri gelmesini beklemektir. Size bir gün döneceğini, elbet bir gün istediğiniz şeyi elde edebileceğinizi düşünmektir. Assında bildiğiniz şeyi bilmezlikten gelmektir KENDİNİZİ KANDIRMAKTIR.

(3. Nokta)

Anlamı umutsuzluktur. Bekleyip kendinizi kandırdığınız günleri hatırlamak ve bir sigara yakmaktır. İçinize çektiğinizde zehirlendiğinizi bilerek bu acıyı yaşamaktır. Bir anlık zevk için bütün hayatımızı bir hiç uğruna satmaktır. Anlamı AŞK YALANDIR "..."

2. siyah_inci

siyah_inci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 3 noktanın ne anlama geldigini biliyormuydunuz?
    enteresan....

ben çok kullanırım bu noktaları...

msnde forumlarda ... hiç bilmiyodum anlamını

meğer ne derin anlamları varmış yahuu

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

benim elimin üstünde var üç tokta arka arkaya doğuştan var küçük ama belli ediyor üç nokta benim için anlamlıydı şimdi daa anlam kazandı teşşekürler

4. siyah_inci

siyah_inci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bak bunu okuyunca aklıma geldi benimde sol dirseğimde var aynı hizzada 3 nokta şeklinde ben....çok minik ve açık renk...

hatta hep işaret gibi der gülerdim...

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    benim koyu renk canımmm siyah ben yani ama arka arkaya üç nokto çoka nalamlı benim için elimin tam üzerinde döğme gibi duruyor herkese tuhaf gelir:D

6. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

aynen katılıyorum valla o kadar çok kullanıtım ki anlatamam ama anlamını hiç bilmiyodum ilk defa duydum... hatta şimdi bile kullandım alışkanlık yani:D

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ben edebiyat açısından çok kulanırım demekki farklı bi anlamda içeriyormuş emeğine sağlık

8. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sacma geldi cok sacma

9. hüseyin tetik

hüseyin tetik Forum Okuru

görmedim,duymadım,bilmiyorum anlamını taşır üç nokta...

10. Ceren Tuna

Ceren Tuna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ayrıca ek bilgi olsun genelde 3 nokta dövmeleri ceza evlerinde yaptıranlar olur bunların geneli hırsızlıktan içeri girmiştir içerde yatanların tedbir amaçlı bilmesi için yapılır

11. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    demek herkes farklı anlamlarda kullanabiliyor ... :)

3 noktanın ne anlama geldigini biliyormuydunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biliyormusunuz...?...(3)

Biliyormusunuz...?...(3)

Biliyormusunuz...?... » Yer yüzünde en şiddetli rüzgarın,saatte 509 km. süratle 1999’da Oklahoma’da estiğini, » Bir insanın,gözünü günde ortalama 100.000 kez kırptığını, » 3.Bin yılın 365.242 gün süreceğini, » ABD’nin California eyaletinin Ukiah kentinde bulunan ve 112,8 metre uzunluğundaki ağacın dünyanın en uzun ağacı olduğunu, » Kanguruların geri geri...
  2. Bal neden SarıdıR biliyormusunuz?

Bal neden SarıdıR biliyormusunuz?

Güneşin bala bu rengi verdiğindenmi ?... Çiçeklerin pollenlerisarı olduğundanmı ?... Hayır bal sarı değil şeffaf... sence.....?? aşağıya bakmadan önce bi düşün bakalım.... düşün dedim ama.............ayıp ...........söz dinle biraz. ALLAH tan düşün dedik yaaa......neyse! al sana cvp....
  3. Bunları Biliyormusunuz? Bulaşık Makinesi Hakkında Püf Noktalar

Bunları Biliyormusunuz? Bulaşık Makinesi Hakkında Püf Noktalar

Evde Uygulanan Pratik Bilgiler Bulaşık Makinesi Hakkında Püf Noktalar Merhaba Sevgili Melek'ler... Sizlere dfaha önce ev temizliği konusunda bir çok pratik bilgi ve öneride bulunmuştuk. Şimdi ise bulaşık makinası hakkında bilmediğiniz püf noktaları paylaşmak istiyoruz :) Öncelikle Tahta kaşıklardan başlıyalım ben öğrendiğimden buyana hatta diyebilirimki Bulaşık Makinesini aldığımdan...
  4. Besmelenin Faziletleri Nelerdir Biliyormusunuz?

Besmelenin Faziletleri Nelerdir Biliyormusunuz?

besmelenin sırrı besmelenin fazıletleri besmele çekmek bazen dua etmek isteriz, ama nasıl ve ne edeceğimizi bilemeyiz sonrada vaz geçeriz. Yani şeytana uyarız :) öyle deyilmi Meleklerim?!! Şimdi en kolay duanın faziletlerini / faydalarını yazacağım. Hem çok kolay sevap kazanacaksınız hemde içinizi rahatlatacaksınız. Efendimiz S.A.V. ´in dilinden Besmeleyi şerifenin faziletleri O...
  5. Bulaşıcı Hastalık Nedir Biliyormusunuz???

Bulaşıcı Hastalık Nedir Biliyormusunuz???

bulasici hastaliklar bulasici hastalik nedir Meleklerim Bulasici hastalik nedir biliyormusunuz? Cogumuz grip, soguk alginligi ve nezleden ibaret saniyoruz. Malesef sadece bunlardan ibaret deyildirler, gelin hep birlikte ögrenelim, bulasici hastalik nedir ve nasil bulasir..... Bulaşıcı Hastalık Nedir? Bulaşıcı hastalık ya da Enfeksiyon hastalıkları, herhangi bir yolla insana geçme...

Sayfayı Paylaş