gebe
  1. askask

askask Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

3.revizyon

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında askask tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben ikikez burnumdan estetik oldum ama sonuc hüsran şimdi burnumdan 3. kez ameliyat olmak istiyorum ama revizyon konusunda cok iyi bildiğiniz bi doktor varmı benim gibi sorun yaşayıp tekrar burnu düzelen varmı caba?bilgi verirseniz çok sevinirim.tşk.......

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Canım çok geçmiş olsun..Sakın revizyon ameliyatını estetiğini yapan doktora yaptırma..Seçimini çok iyi yap istanbulda revizyon ameliyatlarını çok iyi yapan doktorlar var..Eğer maddi durumun el veriyosa tavsiyem sana istanbuldaki doktorlardır

3.revizyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merkez: Revizyon yaptık ama enflasyonda havlu atmadık

Merkez: Revizyon yaptık ama enflasyonda havlu atmadık

Çift haneye ulaşan mayıs ayı enflasyonunun ardından hedeflerini revize eden Merkez Bankası’ndan ’havlu atmadık, atmayız’ savunması geldi. Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, revizyonun orta vadeli program için gerekli olduğunu söylerken, "Revizyon Merkez Bankası’nın gevşek para politikası takip edeceği anlamına gelmiyor" dedi. YIL sonu hedefinin çok uzağında gerçekleşen mayıs...
  2. Burun Revizyonu hakkında detaylı bilgi burda!!!

Burun Revizyonu hakkında detaylı bilgi burda!!!

estetiksiz burun küçültme estetiksiz burun düzeltme Revizyon, sekonder veya tertiyer rinoplastisi adlı işlemin türkçe karşılığı düzeltme rinoplastisidir. Önceki burun estetiğinden memnun kalmamış kişilerde uygulanır. Bazı durumlarda burun şekli düzgün ancak kişinin nefes alma sıkıntısı düzeltme ameliyatına gereksinim yaratır. Diğer taraftan bazı kişilerde hiç nefes sıkıntısı olmazken kişi...
  3. Kabine revizyonu MGK sonrasına kaldı

Kabine revizyonu MGK sonrasına kaldı

Günlerdir konuşulan kabine revizyonunun salı günü yapılacak MGK toplantısı sonrasına kaldığı belirtiliyor. Edinilen bilgilere göre Başbakan Erdoğan’ın, 28 Nisan Salı günü toplanacak Milli Güvenlik Kurulu'nu dikkate alarak, kabine revizyonunu 1 Mayıs Cuma günü yapabileceği dile getiriliyor. Erdoğan'ın değişikliği 30 Nisan Perşembe günü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yapacağı olağan görüşmede...
  4. Revizyon Burun Estetiği Operasyonu

Revizyon Burun Estetiği Operasyonu

Revizyon düzeltme yeniden gözden geçirme anlamına gelmektedir. Burun estetiğinde başarının değişmez kuralı; hekimin hastanın burnunu iyi analiz etmesi ve sorunların adını koymasıdır.Revizyon burun ameliyatı hakkında merak ettikleriniz aşağıdaki konumuzda mevcuttur Revizyon burun ameliyatları, ülkemizde maalesef estetik burun ameliyatlarına yakın bir sayıda yapılmaktadır. Hastaların...
  5. Burun Revizyonu Olanlar

Burun Revizyonu Olanlar

burun revizyonu nedir,burun revizyonu nasıl yapılır,burun revizyonu olan varmı,burun revizyonu hakkında bilgiler Burun orta kısmı; önde kıkırdak, arkada kemik bölümden oluşan bir yapıdır. Deviasyon ise; burun orta kısmındaki kemik ya da kıkırdak bölümün sağa veya sola kaymasıdır. Halk arasında ''burnumda kemik yada kıkırdak varmış'' denilen olay aslında budur.Deviasyon son derece sık...

Sayfayı Paylaş