gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

3. sınıfa giden cocugun kömpozisyonu (okuyun bakem neler yazmıs)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Konu: 3 dilek hakkiniz olsa ne dilerdiniz Günümüzde çok dilek hakkimiz olmasi çok önemlidir.

Maalesef sevinerek bu hakkimizi kullaniriz her zaman. Benim 3 dilek hakkim olsa 3 dilek hakki daha isterdim.

Elde var 6 dilek hakki, 5 ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkim daha olur. 15 dilek ile her istedigimi dilerim. Günah degilse allah olmayi dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkim sonsuz kere sonsuz olur.

Çok akilli olurum. Maalesef her istedigimi yapabilirim. Kendime kasvetli bir yaris arabasi yaptiririm. Onunla antalya'ya gider dedemlerin elini öperim.Dedem bana torunum allah olmus der. Sevinir. Harçlik verir. Abime
    vermez,çünkü o arabaya kusan bir gerzek. Sonra dedem mezarlikta zombileri öldürmeye gönderir beni.Hepsini yok ederim isin kiliciyla. Babami da döverim

2. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 3. sınıfa giden cocugun kömpozisyonu (okuyun bakem neler yazmıs)
    :hhh::hhh::hhh:Eskiden derlerdiki: bu ne zeka akıllara feza. yerim ben onu...

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

zaten bu zamane genclerinin hepsi böle insan babasını dövermi canım aa ne ayıp:hhh:

4. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

süper teşekkürler:hhh::hhh:

3. sınıfa giden cocugun kömpozisyonu (okuyun bakem neler yazmıs) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece 3 Dk Ayirin Ve Okuyun...

Sadece 3 Dk Ayirin Ve Okuyun...

BULUNMAYACAK TEK ŞEY Ayakkabıcı, yeni getirdiği malları vitrine yerleştirirken, sokaktaki bir çocuk onuseyretmekteydi. Okullar kapanmak üzere olduğundan,spor ayakkabılara rağbet fazlaydı. Gerçi mallar lükssayılmazdı ama, küçük bir dükkân için yeterliydi. Onların en güzelini ön tarafa koyunca, çocuk vitrine doğru biraz daha yaklaştı. Fakat bir koltuk değneği kullanmaktaydı. Hem de güçlükle......
  2. cocugunuzun beslenme cantasında neler olmalı?

cocugunuzun beslenme cantasında neler olmalı?

Okula giden çocukların beslenme saatleri de düzenlenmeli. Beslenme çantalarındaki gıdalar çocukların gelişimleri açısından büyük önem taşıyor.Beslenme saatleri ve düzenine uyum için anne babalara önemli görevler düşüyor. Çocuk beslenmesinde de bireyin yaşına ve olması gereken ağırlığa uygun bir diyetle beslenmesi sağlanmalı, yanlış beslenme alışkanlıkları düzeltilmelidir. Beslenmede yarış...
  3. 3.cocugu istemiyorummm

3.cocugu istemiyorummm

merhaba melekler benim morelim cok ama cok bozuk esimle aram sanki cok iyimis gibi birde cocuk meselesi cikti esim cocuk istiyor ama ben kesinlikle istemiyorum cünki zaten 2tane cükük cocugum var biri3 digeri yaklasik 1.5 yasinda onlar biraz büyüsünler diyorum esime ama kararindan vaz gecmiyor sonunda büyük bi kavga ettik ve bir kac gündür ayri yatmaya basladi yüzüme hic bakmiyor benimle hic...
  4. Cocugunuzun boyu büyünce ne kadar olacak?

Cocugunuzun boyu büyünce ne kadar olacak?

cocugumun boyu büyüdügünde ne kadar olcak cocugunuzun ilerde boyu ne kadar olacak cocugunuzun boyu ne kadar olacak. Sevgili melekler hepimiz cocugumuz büyünce nasil görünecek kime benzeyecek boyu nekadar uzun olacak hep merak ederiz iste sizlere bazi bilgiler :) Bu nedenle de çocuklarına süt içirirler, basketbol gibi çeşitli spor aktivitelerine gitmeleri için onları yönlendirirler. Peki...
  5. Bugün Ne Giysem 3.sünden Zehir Zemberek Açıklama !

Bugün Ne Giysem 3.sünden Zehir Zemberek Açıklama !

Bu konu; Bugün Ne Giysem 3.sünden Zehir Zemberek Açıklama haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi Bugün Ne Giysem yarışması düzenlenen özel bir geceyle dereceye girenleri ilan etti. Üçüncünün başörtülü Ayşe Doğan olduğu yarışmayla ilgili olarak Doğan bazı iddialarda bulundu ve hakkının yendiğini söyledi. Akit gazetesine konuşan Ayşe Doğan bakın neler...

Sayfayı Paylaş