gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

3 şüpheli göz altında

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Güngören'de Patlamalar Sonrasında İstanbul Polisi Şüpheli 3 Kişiyi Gözaltına Aldı. Edinilen Bilgiye Göre, Göz Altına Alınan 16-17 Yaşlarındaki 3 Şüpheli Kişi Sorgulanmak Üzere Emniyete Götürüldü. Güngören'de peş peşe meydana gelen patlamalar sonrasında İstanbul polisince şüpheli 3 kişi gözaltına alındı.

ANKA'nın edindiği bilgiye göre, göz altına alınan 16-17 yaşlarındaki 3 şüpheli kişi sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

İstanbul genelinde alarma geçen polis, tüm caddelerde ve önemli noktalarda güvenlik denetimlerini artırdı.

haberler.com

3 şüpheli göz altında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alttakinin göz rengini tahmin et

alttakinin göz rengini tahmin et

alttakinin göz rengini tahmin et Altdakı uye ela gözlu
  2. Şüpheli rüyalar

Şüpheli rüyalar

Bir rüya görüp de tabirinde tereddüt hasil oldugunu görmek, o rüyanin tabirini o günkü olaylar çerçevesinde yorumlamalidir. Bu rüyalar zamanina ve sekline göre rüya sahibinin diledigi sekille tabir olunur. Çünkü rüyalarin saglikli yorumlanmasi ancak onlarin açik ve seçik görülmesi ile mümkündür. Karisik ve belirsiz sekilde görülen rüyalar ya yorumlanmamali veya yukarida da söyledigimiz gibi....
  3. Hakan Altun - Yürek Ağlar Gözden Önce

Hakan Altun - Yürek Ağlar Gözden Önce

Kisa cümlelerle yasarken seni Uzun uzun düsündüm bitti Zoruna gitmesin bu aci gercekler Ikimizin bu aska gücü yetmedi Ayriligin merhemi silip atmak canimdan Allahim söküp alsin seni bu sol yanimdan Kendi zarfinda sakli bir veda mektubuyum Artik sana yasakli askin masum kuluyum (Siir) Karistirma sayfalari Yangin söner közden önce Üzülmemmi saniyorsun yürek aglar gözden önce…. Karistirma...
  4. göz altındaki  morluklara buğday yağı

göz altındaki morluklara buğday yağı

gözde morluk göz önündeki morluklar buğday yağı göz buğday yağı altı ARKADAŞLAR HEPİMİZİN MALUM YA GÖZ ALTLARINDA KIRIŞIK YADA MORLUK MUTLAKA VARDIR. BUNU ÖNLEMEK İÇİN KOZMETİK ÜRÜNLERENİ ÇOKÇA PARA YATIRMAYIN.BEN KULLANDIM MEMNUNKALDIM . AKTARLARDA SATILAN BUĞDAY YAĞI MORLUK VE KIRIŞIKLIKLARA ÇOK İYİ GELİYOR AKŞAMLARI PARMAK UCUNUZLA MASAJ YAPARAK SÜRÜN.KULANDIKTAN SONRA DEĞİŞİKLİĞİ...
  5. Batılı Gözler Altında Kitabının Yazarı Kimdir

Batılı Gözler Altında Kitabının Yazarı Kimdir

Batılı Gözler Altında Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşlar kitabı okuduysanız bana yazarın adını yazın.

Sayfayı Paylaş