gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

3 ü birarada =)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 3 ü birarada =)
    nescafe kadar uyumlu olmuslar
    emegine saglık kızılım

3. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gerçekTen çok uyumLular

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

:piha::piha::piha::piha::piha:

3 ü birarada =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üye

üye

Bir derneğe yahut herhangi bir sosyal amaçlı kuruluşa üye olmak yardımlaşma ve dayanışmaya; gerek hayır üzerine gerek şer üzerine birliktelik sağlamaya, Kendiliğinden gelen üyelik hayra, Muhtarın yahut başka birinin azası olduğunu görmek, birine bir husuusta yardım ve destek veremeye delalet eder.
  2. 3 ü 1 aradalar...

3 ü 1 aradalar...

Üçü bir arada - deniz kum güneş – yumruk tekme kafa - mazhar fuat özkan - at avrat silah - ronaldo , rivaldo , ronaldinho - fizik, kimya, biyoloji - hale, lale, jale - kulak burun boğaz - sigara bira çerez - tekila, erik, tuz. - cut-copy-paste (kes kopyala yapıştır) - yatak yorgan yastık - normal - süper - kurşunsuz - rakı beyaz peynir ve kavun üçlemesi - gez, göz, arpacık –...
  3. Şırnak'ta 3'ü kardeş 5 korucu şehit oldu

Şırnak'ta 3'ü kardeş 5 korucu şehit oldu

Şırnak'ta PKK'lı teröristler operasyona giden koruculara pusu kurdu. Acı haber tez geldi. İşte ayrıntılar; Şırnak'ta PKK'lı teröristler, operasyona giden korucuları pusuya düşürdü. Açılan ilk ateş ve ardından çıkan çatışmada 3'ü kardeş 5 korucu şehit oldu. Dün akşam saatlerinde Şırnak yakınlarındaki Bestler Dereler bölgesinde operasyona giden köy korucularına çevrede gizlenen PKK'lı...
  4. ........ üyeyim

........ üyeyim

bacılarım bakıyorum da herkez bir yerlere üye facebook , twitter fln ama ben üye değilim siz nereye üyesiniz merak ettim:fırtına::pasi::pasi:
  5. ecrinim 3 ü bir yerde

ecrinim 3 ü bir yerde

canım bebeğim büyüdü ve adım çöreği diş buğdayı ve yaş gününü aynı gün yapıcam çok hevesliyim inşaalah güzel bir gün olur bebişime ömrü uzun olur seni canımdan çok seviyorum hırçın kızım benim:yumurta:

Sayfayı Paylaş