gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

30,000 Mesajımı kutluyorum!

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

:kutlama::kutlama::kutlama::kutlama::kutlama::kutlama::kutlama: Merhaba Kızlar, bende bir geyik yapayım istedim ve 29,999 mesaj sayımı bu konuyu açarak 30,000 ulaştırıyorum :D:D Evet 30,000 (otuz bin) mesajımı kutluyorum :A:A Vatana ve millete hayırlı olsun, darısı siz tembellere olsun :kedi: Ve darısı nice otuz binlere olsun hepbirlikte inş :muz: Hadi bakalım çalsın sazlar, oynasın kızlar :kedi:
    :kutlama::kutlama::kutlama::kutlama::kutlama::kutlama::kutlama:

:lalla: :lalla::lalla::lalla::lalla::lalla::lalla::lalla::lalla:

CeMoŞ, SadmiN, *AyLinciK ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım
    maşallah diyorum seni kutluyorum *****,darısı birgün banada inşlh:)

3. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    inş.. darısı bizim basımızaaa :mendil: teeyy hoppaaa :mendil:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnş. Arakdaşlar darısı başınıza ve diğer tembel melek'lerimin başına olsun :A:A

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    anlaşıldı o motorlar niye takılmışşşşhahaha teprikler gülomm yakışır sana 30 binler:D:D

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Benim 30.000 e ulaşmam için ohooooooo :S Kendi kendime geçenlerde 5.000 mesajımı kutladım :hihi:

Ellerine sağlık ***** :clapping:

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Daha nice 30.000 lere inş. ablam :D:D Darısı bize :hhh:

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tşkler kızlar, darısı size olsun, banada nice 130 binler olsun sizlerle birlikte :A:A

9. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    hahaha tebrik ederim *****, benim daha çok fırın ekmek yemem lazım ama idolsün:)

30,000 Mesajımı kutluyorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk kez açılım isteyenler için 30 mesaj kuralında bilmeniz gerekenler

İlk kez açılım isteyenler için 30 mesaj kuralında bilmeniz gerekenler

melek tarot Tarot baktırmak isteyen arkadaşlarımızın Dikkatine!!! Sevgili Melekler,Tarot'a baktırmanız için bir takım kurallar koyduk,bu kurallardan biride 30 msjı olmayanlara bakılmayacığıydı. Ama bazı yeni ve zeki geçinen arkadaşlarımız,30 msjı doldurmak için önüne gelen konuya birden çok gereksiz msj bırakıyor. 30 sayısını doldurmanız şart ama unutmayın ki biz yöneticiler o 30 msjınızı...
  2. En güzel 30 Ağustos Bayramı Mesajları

En güzel 30 Ağustos Bayramı Mesajları

30 Ağustos Bayramı Sözleri 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Merhaba Sevgili melek'ler, bu yazımızda sizlere 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları sunuyor ve şimdiden Meleklermekani.com olarak tüm Türk Ulusu'nun Zafer Bayramı'nı kutluyoruz! İşte en güzel Zafer Bayramı sözleri mesajları arkadaşlar! Türkiye Orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık...
  3. 30 Ağustos Zafer Bayramı Güzel Sözler çok güzel mesajlar

30 Ağustos Zafer Bayramı Güzel Sözler çok güzel mesajlar

30 Ağustos Zafer Bayramı Özlü Sözler 2012 Zafer Bayramı Güzel Sözler Daha önce sizler ile 30 Ağustos Zafer Bayramı afişleri ve yeni resimleri paylaşmıştık. Şimdi ise 2012 Zafer Bayramı güzel sözler paylaşıyor ve bizden 30 Ağustos Zafer Bayramı sözleri isteyen tüm misafirlerimizi de bu sayfamıza davet ediyoruz Melek'lerim. Türk Milleti bağımsız yaşamış ve bağımsızlığı varolmalarının...
  4. 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Resimli sözleri burada melekler!

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Resimli sözleri burada melekler!

2012 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları 30 Ağustos Zafer Bayramı Resimli Sözleri Daha önce siz melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirlerimizle 30 Ağustos Zafer Bayramı güzel sözleri paylaştık. Şimdi de bu sayfamızda 30 Ağustos Zafer Bayramı resimli mesajlar sözler paylaşıyoruz arkadaşlarım.
  5. cumhuriyet bayramını neden kutluyoruz

cumhuriyet bayramını neden kutluyoruz

Ödev konum şu ; cumhuriyet bayramını neden kutluyoruz, iyi bir kompozisyon lazım, help meeee :)

Sayfayı Paylaş