gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

30. Haftanın Konuğu SADMİN !

Konu, 'Haftanın Konuğu' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar;

bildiğiniz üzere geçen haftamızın konuğu çok sevdiğimiz adminlerimizden titan abla idi.

bu haftanın konuğu çok değerli yöneticimiz ve adminimz sadmindi ancak sadminin işlerinin yoğunluğu nedeni ile sorularımızı hafta sonu cvplayabileceiğini bildirdi :D:D kabul ettik.

kısacası meleklerimmm bu haftanın konuğuu sadmindir. sadmine özel vede güzel sorularınız var ise bana lütfen haftasonuna kadar pm atın :D:D
    sorularınızı bekliyorum melekler.

sevgi ve saygılarımla;

ASİMELEK

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asi'cim sende soruları göndermeden önce bana ulaş :D:D Sadmin'e söz verdim sorular önce benim gözetimimden geçecek :D:D Aksi halde, sizin yüzünüzden pek kıymetli saçlarım, kafamdan Sadmin'in ellerine geçer, anladın sen onu hahaha

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaaa neden amaaaa yaaa:seker: neyse ben bi düşüneyim bunu :D:D

4. Cemile 857

Cemile 857 Forum Okuru

beyza21 haftanın konuğu olsun :D merak ediyoruz kendisini:melek::dans::pasi:

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederim.Lakin kendimle ilgili özel bilgilerimi paylaşmayı düşünmüyorum,sevgiler..

30. Haftanın Konuğu SADMİN ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 8. Haftanın Konuğu Kim Olsun?

8. Haftanın Konuğu Kim Olsun?

Kızlar malumunuz 7. haftanın konuğu bendim :seker: :sule: :D Peki 8. haftanın konuğu kim olsun... Yine hep birlikte seçelim konuğumuzu ama ne kadarda söylesek bize soru göndermiyorsunuz... Sizde katılın bize... hadi melişler... Önce seçelim sonra soru soralım...
  2. 9.Haftanın konuğu CeMoŞ

9.Haftanın konuğu CeMoŞ

1-Kendinizi kısaca tanıtırmısınız?(Yaş,isim,yaşıdığın yer, evli bekar meslek vs.) tabii yaşım 29 yaşadığım yer şanlıurfa evliyim ev hanımıyım 2 tane çocukum varr ellerinizden üper :D:D 2-Giyim tarzınız nasıldır?Nasıl giymeyi seversiniz? tarzım yok pek yani yakışanı giyiyorumm taşıyabildiğimi giyiyorum:D 3-M.M ne zaman ve nasıl tanıştınız? ooo M.M ilktanışmam süperdii ben başka bir...
  3. 13.Haftanın konuğu kim olsun ?

13.Haftanın konuğu kim olsun ?

Bu hafta kimi tanımak istiyosunuz kızlar deyin bakem :melo:
  4. 16.Haftanın konuğu Neşe

16.Haftanın konuğu Neşe

1- Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş,çocuk,hobi vs) Ben Neşe 42 yaşındayım sanırım adımın tüm özelliklerini taşıyorum neşeliyim çok hareketliyim izmir de doğdum yaşıyorum.ev hanımlığı ve iş arasındayım dediğim gb iş yerimiz evimizin alt katı o bakımdan her yere yetişiyorum yaniii.üç çocuğum var 2 erkek 1 kızım var..gezmeyi,dans etmeyi,müzik dinlemeyi,kitap okumayı severim. Ailem başta...
  5. Sadmin İle Röportaj (30.hafta)

Sadmin İle Röportaj (30.hafta)

röportaj, sadmin ile röportaj, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar. evet meleklerrrrrrrrrr işte beklenn an:D:D sadmin ile röportaj :D:D valla ben cvpları okurken gülmekten öldümm çok eğlenceli olmuşşşş :hhh: kendisine samimi röportajından dolayııı çokk teşekkürrr ederimmm ::D:D işte röportajımız :D:D 1-bize kendinizi tanıtırmısınız ?( gerçek isim, yaş,hobiler, fobiler,)...

Sayfayı Paylaş