gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

30 Haziran 2012 Ehliyet Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 30 Haziranda yapılacak olan 30 haziran 2012 Ehliyet Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak acaba bu konuda bilginiz var mı, sevgilimde giriyor da o sınava merak ettik sonuçların tarihini:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

30 Haziran 2012 Cumartesi günü yapılacak olan 2012 yılının ikinci Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayı sınavının soru ve cevaplarını 16-17 Temmuz 2012 tarihinde sitemizden takip edebilirsiniz.
    30 Hazirn Ehliyet sınav sonuçları tahmini olarak 16-17 Temmuz tarihlerinde açıklanacaktır. Sınava giren tüm sürücü adaylarına başarılar diliyoruz.

EnCey bunu beğendi.
30 Haziran 2012 Ehliyet Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 22 ekim ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

22 ekim ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Ehliyet sınavına girdim 22 ekim 2011 de açıklanacağını söylüyorlar. Bu sınav sonuçlarına internet ortamından bakacağım bir adres var mı. Online şekilde. Yardımcı olurmusunuz.
  2. 2012 ygs sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

2012 ygs sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

2012 ygs sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ? Arkadaşlar lütfen bu konuda haberiniz bilginiz varsa yazın.
  3. Millet 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Millet 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Merhaba acaba 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bu konuda bilgisi olan var mı aranızda. Merak ediyorum bizim sıpa ne yaptı diye bu sınav bizim için çok önemli umudum yok ama yinede bizim sıpaya bir şans veriyor ve umutla bekliyorum.
  4. LYS 2013 Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

LYS 2013 Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2013 lys sınav sonuçları lys 2013 sınav sonuçları lys sınav sonuçları 2013 Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü (15-16 haziran) ilk üç oturumu gerçekleştirilen LYS 2013 sınavının kalan iki oturumu önümüzdeki haftasonu (22-23 haziran) cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilip sonlandırılacak. Şimdiden tüm öğrencilere başarılar diliyoruz ve bu...
  5. 13 Şubat 2016 Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?

13 Şubat 2016 Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?

13 şubat 2016 tarihinde meb tarafından gerçekleştirilen ehliyet sınavı nın sonuçları merakla bekleniyor.Sınavın yapıldığı tarihten 10 gün sonra açıklanması gereken ehliyet sınavının sonuçları merakla bekleniyor.Ehliyet sınav sonuçları hakkında tüm detaylar yazımızda. 13 şubat 2016 tarihinde ehliyet sınavına katılım çok yüksek oldu.Adaylardan biri olarak şunu söyleyebilirimki...

Sayfayı Paylaş