gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

30 yıl hiç dışarı çıkmadı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

30 yıl hiç dışarı çıkmadı 17 yaşında bir eve kapandı... 30 yıl boyunca hiç dışarı çıkmadı, gün ışığından uzak kaldı. Saçları ise 3 metre uzamıştı.

Fransa bu olayı konuşuyor. Polis ölen annesini aramak için eve gidince inanılmaz bir manzarayla karşılaştı. Evde saçları 3 metre uzamış bir adamla karşılaştı. Yapılan araştırmada adamın 30 yıl boyunca hiç dışarı çıkmadığı tespit edildi.

Fransa'nın Monako kentinde zenginlerin yaşadığı Cap Martin'de polis 7 Temmuz'da Therese Pages evinde araştırma yaptı.

Kadın oturduğu koltukta ölü bulundu. Ancak polisi hayrete düşüren olay bu değildi. Çünkü 30 yıldır hiç dışarı çıkmamış ve saçları 3 metre boyunda bir adama rastladı.

Adamın 30 yıldan bu yana emekli annesi ile birlikte yaşadığı ve bu süre içinde dünyayla ilişkisini keserek, evde yaşadığı ortaya çıktı. Michel Pages adlı adam 1974 yılından bu yana hiç güneş yüzü görmemiş.

Michel henüz 17 yaşında iken dünyayla bağlarını keserek evde yaşamayı seçmiş. Michel Pages bulan polis, "Ev çok kötü bir şekilde kokuyordu. Açlıktan zayıf düşmüş bir adam gördüm. Çok kötü kokuyordu ve pantolonuna yapmıştı" dedi.

30 yıl hiç dışarı çıkmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 30 yıl Bağdat'ta yanan ateş

30 yıl Bağdat'ta yanan ateş

Sırrı-i Sekati Hazretleri’ne: - “Ya şeyh, sizin hiç hatanız olmadı mı?” diye sordular. - “Kardeşlerim, bir hata işledim ki ateşi otuz yıldır yüreğimi yakmaktadır. Hatırladığımda kalbim duracak gibi oluyor” dedi. Müslümanlar merak ettiler: - “O hata ne idi?” - “Otuz yıl önce Bağdat’ta büyük bir yangın çıktı. Benim dükkanımın da bulunduğu büyük bir çarşı yandı. O sırada ben orda değildim....
  2. 30 Yıldır Yakan Ateş!!!!!.......

30 Yıldır Yakan Ateş!!!!!.......

Sırrı-i Sekati Hazretleri’ne: - “Ya şeyh, sizin hiç hatanız olmadı mı?” diye sordular. - “Kardeşlerim, bir hata işledim ki ateşi otuz yıldır yüreğimi yakmaktadır. Hatırladığımda kalbim duracak gibi oluyor” dedi. Müslümanlar merak ettiler: - “O hata ne idi?” - “Otuz yıl önce Bağdat’ta büyük bir yangın çıktı. Benim dükkanımın da bulunduğu büyük bir çarşı yandı. O sırada ben orda değildim....
  3. Bahçeye çıkMaDı

Bahçeye çıkMaDı

Eski başbakanlardan, kapatılan Refah Partisi’nin yasaklı lideri Necmettin Erbakan, ’Kayıp trilyon’ davası nedeniyle çarptırıldığı 2 yıl 4 ay hapis cezasını çekmek üzere Balıkesir’in Edremit İlçesi’ne bağlı Altınoluk Beldesi’ndeki yazlığına kapandı. Erbakan, evde hapis yaşamının ilk günü hiç görünmedi. 14 dönümlük arazi üzerine kurulu, denize sıfır, 2 katlı 2 villa ve müştemilatlarından oluşan...
  4. Hiç inmeden 5 yıl!

Hiç inmeden 5 yıl!

Bu nasıl bir icattır abi :D Uzaylı teknolojisi gibi görünebilir ama bu bir UFO değil. Güneş enerjisiyle çalışan yeni nesil bir hava aracı....
  5. 4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı

4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı

merhaba benim hamileliğimin dördüncü ayında olmama rağmen karnım hiç çıkmadı böle ayva göbeği gibi acaba bebeğim yeterince besleniyor mu ya neden karnım büyümüyor

Sayfayı Paylaş