gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

30 Yıldır Yakan Ateş!!!!!.......

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Sırrı-i Sekati Hazretleri’ne: - “Ya şeyh, sizin hiç hatanız olmadı mı?” diye sordular.

- “Kardeşlerim, bir hata işledim ki ateşi otuz yıldır yüreğimi yakmaktadır. Hatırladığımda kalbim duracak gibi oluyor” dedi. Müslümanlar merak ettiler:

- “O hata ne idi?”

- “Otuz yıl önce Bağdat’ta büyük bir yangın çıktı. Benim dükkanımın da bulunduğu büyük bir çarşı yandı. O sırada ben orda değildim. Bana bütün komşuların dükkanının yandığını, benimkine bir şey olmadığını haber verdiler. Sevindim, “Elhamdülillah” diyerek Rabb’ime hamdettim. Fakat hemen aklıma diğer Müslümanları bırakıp sadece kendimi düşündüğüm geldi ve çok utandım. Derhal tövbe istiğfar ettim. Kefaret olarak dükkanımdaki bütün malları fakirlere dağıttım. Lakin otuz yıldır, o bir anlık bencilliğim kalbimden hiç çıkmadı, ateşi beni hep yaktı” dedi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Aralık 2007
30 Yıldır Yakan Ateş!!!!!....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 30 yıl Bağdat'ta yanan ateş

30 yıl Bağdat'ta yanan ateş

Sırrı-i Sekati Hazretleri’ne: - “Ya şeyh, sizin hiç hatanız olmadı mı?” diye sordular. - “Kardeşlerim, bir hata işledim ki ateşi otuz yıldır yüreğimi yakmaktadır. Hatırladığımda kalbim duracak gibi oluyor” dedi. Müslümanlar merak ettiler: - “O hata ne idi?” - “Otuz yıl önce Bağdat’ta büyük bir yangın çıktı. Benim dükkanımın da bulunduğu büyük bir çarşı yandı. O sırada ben orda değildim....
  2. Altın son 30 yılın en yüksek değerinde

Altın son 30 yılın en yüksek değerinde

DÜNYA piyasalarındaki çalkantılar ve altının yeniden yatırım değeri olarak önem kazanmasıyla birlikte altın, son 30 yılın en yüksek düzeyine ulaştı. 1 ons altın 950 doları bulurken, piyasalarda altının gram fiyatı ise 36.5 YTL'ye çıktı. Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Ahmet Demircioğlu, altının yatırımcıya kazandırmaya devam ettiğini belirtirken, altın fiyatlarının son 30...
  3. 30 yıl hiç dışarı çıkmadı

30 yıl hiç dışarı çıkmadı

30 yıl hiç dışarı çıkmadı 17 yaşında bir eve kapandı... 30 yıl boyunca hiç dışarı çıkmadı, gün ışığından uzak kaldı. Saçları ise 3 metre uzamıştı. Fransa bu olayı konuşuyor. Polis ölen annesini aramak için eve gidince inanılmaz bir manzarayla karşılaştı. Evde saçları 3 metre uzamış bir adamla karşılaştı. Yapılan araştırmada adamın 30 yıl boyunca hiç dışarı çıkmadığı tespit edildi....
  4. Ceyda Ateş Bu Yıl Evleniyor

Ceyda Ateş Bu Yıl Evleniyor

ceyda ateş ceyda ateş haberleri Adını Feriha Koydum dizisinin başarılı oyuncularından Hende karakterini canlandıran Ceyda Ateş bu yıl evlenmeyi planlıyormuş melekler. Ceyda Ateş haberleri, haberin detayları şöyle... 'Adını Feriha Koydum' dizisinin Hande'si Ceyda Ateş, önceki gün sevgilisi Can Yurtsevdi ile Bodrum Cookshop Restoran'da yemek yedi. Bikinili görüntülenmek istemediğini...
  5. Ağır Roman Dizisi Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkısının Sözleri

Ağır Roman Dizisi Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkısının Sözleri

Bu konu; Ağır Roman Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkı Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 90lı yıllarda Müjde Ar ve Okan Bayülgen'in başrollerini paylaştığı ve unutulmaz Cem Karaca müziklerini dinlediğimiz Ağır Roman filmi, dizi versiyonu ile ekranlara geliyor. Dizinin geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde çalan bir parçanın sözlerini bu sayfamızdan...

Sayfayı Paylaş