gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

30 yıllık papaz ameliyatla kadın olacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ameliyatla kadın olacağını açıklayan papaz ülkeyi karıştırdı. Ameliyattan sonra görevine devam edip etmeyeceğine ise bakın nasıl karar verildi.

Finlandiya'nın güneydoğusundaki yerleşim birimi İmatra'da 30 yıldır görev yapan 55 yaşındaki papaz Olli Aalto, cinsiyet değiştirerek kadın olacağını açıklayınca şaşkınlığa neden oldu.

Başpiskopos Veikko Huottari'nin, papazın cinsiyet değiştirdikten sonra görevine devam edemeyeceğini açıklaması ise Finlandiya'yı ikiye böldü. Başpiskopos daha sonra geri adım attı.

KADIN OLARAK GÖREVİNE DEVAM EDECEK

Halkın bir kısmı, papazın cinsiyet değiştirdikten sonra görevine devam etmesini isterken; diğer kısmı ise Aalto'nun istifa etmesi gerektiğini savunuyor.
    Papazın görev yaptığı kilisedeki onlarca üyenin istifa etmesi üzerine devreye Eşitlik Ombudsman'ı girdi. Ombudsmanın, 'Cinsiyet değiştirdiği için kimsenin işten atılamayacağı'nı açıklaması üzerine Başpiskopos geri adım atarak, Olli Aalto'nun kadın olarak papazlık görevine devam edebileceğini duyurdu.

PAPANIN EŞİ DESTEKLİYOR
    Son 1 haftadır Finli gazetelerin birinci sayfadan yer verdiği olayla ilgili, apazın 2 kez evlendiği ve 2 çocuğu bulunduğu, ayrıca eski eşlerinden birinin Aalto'nun cinsiyet değiştirme kararını desteklediği ifade edildi.

Ameliyat olmak için yılbaşından itibaren 1 yıl ücretsiz izin alan papaz Aalto'nun, cinsiyet değiştirdikten sonra görevine devam edip etmemeye henüz karar vermediği belirtildi.

internethaber

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 30 yıllık papaz ameliyatla kadın olacak
    tööövvbee töövvbbeeee....ıyıce kafayı yedı mıllet

30 yıllık papaz ameliyatla kadın olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Papaz

Papaz

Günah işlemeye yahut dinde olmayan ve ona sonradan katılan şeylere rağbet etmeye, Papaz olduğunu görmek dindar kimse için iyi bir isimle anılmaya, diğerleri için durumun güçleşmesine, zillet ve korkuya yahut dar geçime delalet eder.Rüyada papaz görmek günah işleneceğine yorumlanır. Rüyada papaz görmek günah işleneceğine yorumlanır. Rüyada bir kiliseye gidip bir papazla konustugunuzu görmek,...
  2. Ev Kadının 1 Yıllık Emeği

Ev Kadının 1 Yıllık Emeği

Annenizin veya eşinizin ev işleri için harcadığı emeğin maddi karşılığı ne kadar olduğunu öğrenmek ister misiniz? İşte ABD'de yapılan bir araştırma ile hesaplanan rakam: Ev kadının bir yıllık emeği 134 bin 121 dolar ABD'de yapılan bir araştırma, ev kadını annelerin emeklerinin karşılığının verilmesi durumunda, yılda 134 bin 121 dolar kazanabileceğini ortaya çıkardı. Salary.com adlı...
  3. O Ameliyat Olacak...=(

O Ameliyat Olacak...=(

kızlar yarın canım sevgilim ameliyat olacak:uhu:...ve ben ne yazık ki onun yanında olamıycam:uhu:...uyandığımda elini tutamıycam:(yanında olmayı herşeyden daha çok istiyorum ama elimden hiçbişey gelmiyor aşkım...yarın bütün gün senin için dua edicem inş.ameliyat başarılı geçer ve inşallah çabuk ayağa kalkarsın seni çok seviyorum aşkım...
  4. 30 yıllık azmin muhteşem sonucu

30 yıllık azmin muhteşem sonucu

30 Yıllık Azmin Muhteşem Sonucu Kırklı yaşlarında başladığı projesini 78 yaşına gelmesine rağmen bitiremeyen ama ortaya mükemmel bir eser çıkaran emekli bir çiftçi olan Alec Garrard, ömrünün bu projeyi tamamladan bitmesinden korkuyor...Süper birşey ya :) İşte son halini :)
  5. Sibel Can Ameliyat Olacak!

Sibel Can Ameliyat Olacak!

sibel can, sibel can haberleri, sibel can hastalığı ne Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Sibel Can'a nazar değdi. Önceki gün Etiler'deki bir göz hastanesine girerken görüntülenen Can, hayranlarını üzecek bir haber verdi. Yıllardır sahnelerin beyaz ışığı ve tozundan gözlerinin olumsuz yönde etilendiği ve artık görmekte zorlandığını söyleyen ünlü sanatçı, "Doktor kontrolüne geldim....

Sayfayı Paylaş