gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

300 erkekli kadının yalanı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 300 erkekli kadının yalanı
    Yazdığı kitapta, askerdeki eşini 300 erkekle aldattığını belirten İngilizce öğretmeni, "Hepsi kurguydu" dedi..

İstanbul'da, askerdeki eşini 'Çıplak Tenimin Hafızası' isimli kitabında 300 erkekle aldattığını söyleyen İngilizce öğretmeni Y.Y., kitabı borçlarını ödemek için yazdığını söyledi

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, anlatılanların tamamıyla kurgu olduğunu, kitabın çok satması için böyle bir açıklamada bulunduğunu belirten Y.Y., öğrencilerinin okula geri dönmesi için imza topladığını, tanıyan velilerin ise destek olduğunu kaydetti.

Oğlunun ileride kitabı öğrenmesinden rahatsızlık duymayacağını belirten Y.Y., oğlu ile aralarındaki iletişimin çok iyi olduğunu ve böyle bir şey yaptığına inanmayacağını kaydetti. Eşinden boşanmak amacıyla ilk olarak 2006 Eylül ayında dava açtığını ancak daha sonra yeniden denemeye karar vererek bu davadan vazgeçtiğini belirten Y.Y., kitabı tepki almaktan korktuğu için takma isimle yazdığını, o dönem eşiyle kavgalı oldukları için de kendisine kitaptan bahsetmediğini belirtti.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 300 erkekli kadının yalanı
    :hmm: Çok enteresan, bizim standartlarımızda yaşama devam etmek bu şekilde, gerçekten de zor.. Neyi ne amaçla yaptığını bilmek muhtemel değil bizim için tam olarak ama insan bunu da başına gelecekleri bile bile yapar mı mantık aramak da zor...

300 erkekli kadının yalanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altan Erkekli kaçtımı

Altan Erkekli kaçtımı

Mahsun Kırmızıgül'ün filimi Güneşi Gördüm ile ilgili değişik bir iddia ortaya atıldı filimin çekiminde TSK ile sorun mu yaşandı haber ile ayrıntılar detaylar merak edilenler burada........ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM'DE ÇEKİM KRİZİ! ALTAN ERKEKLİ, GÜNEŞİ GÖRDÜM FİLMİNİN SON SAHNESİNDE SİLAH FABRİKASININ YER ALACAĞINI ANCAK İZİN ALINAMADIĞI İÇİN MARKETE ÇEVİRDİKLERİNİ SÖYLEDİ... Şu sıralar vizyonda...
  2. Kadınların 5 yalanı

Kadınların 5 yalanı

Bu seferki yazımız erkekler için sevgili melekler bakalım en büyük 5 yalanımız neymiş :tik: Ona güvenirsiniz, onu delicesine seversiniz, onun yürüdüğü yola taparsınız... Ama bu haberi okuyan erkekler şunu bilmelisiniz ki istisnasız bütün kadınlar yalan söyler. Buna sizin küçük melek sevgliniz de dahil. Bu haberde siz erkeklere yardımcı olmak için, kadınların en sık kullandığı beş önemli...
  3. Yalan..

Yalan..

ıÜüKan revan içinde değilim yalan..sözcüklerim firar etmedi benden.Sevgiler azalmadı hala duruyor bıraktığın gibi ihanetin; bir tek senmişsin yalan olan.yalın olmasa da yüreğimin bana söyledikleri de küçümsenecek gibi değildi sen gerçekten yalansın. Yokum evet yokluğum kadar bi çare hırpalanmış gözler gördüm bu yüzlerde yine de hasretleri omuzlarına ağır gelmedi benim kadar. İtiraf oyunu...
  4. Altan Erkekli biyografisi

Altan Erkekli biyografisi

altan erkekli kimdir altan erkekli hayatı Tiyatro ve sinema oyuncusu olan usta oyuncu Altan Erkekli'nin hayatı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere bu yazımızda yer veriyoruz Melek'ler. Altan Erkekli kimdir diyenler, işte size Altan Erkekli biyografisi... Altan Erkekli 1955 yılı İstanbul doğumludur. Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. Eğitimi ve profesyonelliğe geçişi Lise...
  5. Kadınların  en çok söylediği 10 yalan

Kadınların en çok söylediği 10 yalan

Yaşımız, maaşımız hatta çocuklarımızla igli yalanlar söyleriz peki neden? İşte kadınların en sık söyledikleri yalanlar ve söyleme nedenleri... 1- Gerçek kilomuz Kadınlar kilolarını başkalarına özellikle kendilerinden zayıf bir kadına söylerken mutlaka azaltıyor. Neden yalan söyleriz: Vücutlarımızın nasıl görünmesi gerektiğine dair bazı kalıpların olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Zayıflık kabul...

Sayfayı Paylaş