gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

300 Spartalı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

300 Spartalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 300 filmi hakkında300 Spartalı filmi hakkında güzel bir yorum...

300 filmi hakkında300 Spartalı filmi hakkında güzel bir yorum...

300 spartalı karakter isimleri 300 spartalı karakterleri antik yunan filmleri oyuncuları isimleri Bu aslında oldukça eski bir yazım ve biraz uzunca; DVD yorumu olarak kabul edin :-) Sin City’nin sinema dünyasına bomba gibi düşmesiyle birlikte Frank Miller adı çizgiroman fanatikleri arasında hayranlıkla anılan bir sır olmaktan çıkıvermişti. Öyle ki, Frank Miller adının geçtiği “300”...
  2. Emeklilerin 300 TL hayali

Emeklilerin 300 TL hayali

Emekliler, hükümetten bir defaya mahsus 300 TL verilmesiyle ilgili yeni bir adım bekliyor. Ekonomiden sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, iç tüketimi artırarak piyasayı canlandırmak üzere memur veya emeklilere 200-300 TL tutarında harcama amaçlı bir defaya mahsus ödeme yapılması yönünde hazırlık yapıldığını açıklaması ve Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan’ın da...
  3. Spartalı Khilon Bilgenin güzel sözleri

Spartalı Khilon Bilgenin güzel sözleri

güzel sözler spartalı sözleri 300 spartalı sözleri khilon bilgelerin Damagetos'un oglu Spartalı Khilon'un özdeyişleri 1-kendini bil. 2-ölenleri övgüyle an. 3-yaşlıları say. 4-alçak düşürücü kazanç yerine kaybetmeyi tercih et; çünkü kayıp bir kez acı verir,ötekiyse her zaman. 5-öfkene hakim ol. 6-yasalara uy. 7-haksızlıga ugrarsan uzlaş. ama kötülük görürsen kendini savun. 8-...
  4. "300 Spartalı Rise of An Empire" İkinci Film Mart 2014'te Vizyonda!

"300 Spartalı Rise of An Empire" İkinci Film Mart 2014'te Vizyonda!

300 spartalı 2 300 rise of an empire 300 spartalı rise of an empire Sevgili melekler, ilk filminin başarısından sonra ikinci film için kolların sıvandığı 300 Spartalı filminin ikinci devam filmi fragmanı yayınlandı. Mart 2014'te vizyona girmesi planlanan yönetmenliğini Noam Murro'nun yaptığı 300: Rise of an Empire, çizgi-roman sanatçısı Frank Miller'ın "Xerxes" adlı kitabından...
  5. Puregon 300 Ovitrelle 250

Puregon 300 Ovitrelle 250

Arkadaşlar merhaba, Elimde; 3 kutu Puregon 300 1 kutu Ovitrelle 250 mevcut. Tüp bebek tedavisi için almıştım ama kullanmadan gebe kaldım. Son kullanma tarihleri 06-2016 buzdolabında uygun koşullarda muhafaza ettim. Almak isteyenler varsa iletişime geçebilir. Hepsini 400TL'ye vereceğim. İstanbul içerisinde Beşiktaş, Üsküdar çevresine kendim soğutucu ile getireceğim. EDIT BY BEYZA TELEFON...

Sayfayı Paylaş