gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

3000 mesaj oldu mu beeee, gurur duydum kendimle

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Daha dün gibi hatirlarim buraya üye oldugum günü, kim bilebilirdi ki birgün gelecek MM Mery/CaRiZmAsiz, Mery/CaRiZmA´da MMsiz olamayacak… bir gün girmese icinde bir ekisklik olacak, özleyecek burayi, burda edindigi güzel arkadaslarini :) Yine cok güzel konustum bee :D:D
    Saka bi yana 3000 mesaj olmus, chatteki bazi arkadaslar (onlar kendini bilir) biraksalardi daha cok olurdu ama bunada sükür :hhh:

Sizinle olmaktan cok mutluyum canlarim, nice mesajlara, nice yillara insallah:D
    öpüyorum sizi……

Sevgiler
    [FONT=&quot]Mery/CaRiZmA[/FONT]

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: 3000 mesaj oldu mu beeee, gurur duydum kendimle
    :Laie_23::Laie_23: Oyyyyyy bajıııım senin 3000 msjın mı olduuuu maaşallah darısı başımıza.. :D:D İnşallah 30.000 inide kutlarız :23::23::kızılötesi::kızılötesi:

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

tebrıkler canım..maşallah nıce 3000 mesajlara..yakışır benım carızmama..

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

hayırlı olsun bidenem nice nice 3000 msjlara :kiss:
    3000 msjara + rep yakışır demi :D:D

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    tebrikler canımmmm

6. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Carizmammm ben senin mesajını görünceye kadar üstüne birde 120 mesaj eklenmişş :D
    Tebrikler demeden geçip gitmek istemedim :)
    Klavyene sağlık tınılayan parmaklarına sağlık :D
    nicee 3000 lere inşallah

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG] [/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][​IMG][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT]

7. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    oy maaşallah carizmama..Nazar değmesin canım,nice mesajlara..:kiss:

8. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

maşşallah allah arttırsın darısı mesajı az olanların başına mesela banaaa:D:DD:

9. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

tebrikler canım ha gayret bir 3000 daha :D hadi başarılarrr...

10. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tebrikler canım darisi bizlerin sadece profilinde MELEK yazılanların basına nice binlerce mesajlara canım

3000 mesaj oldu mu beeee, gurur duydum kendimle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mı Gurur mu

Aşk mı Gurur mu

Evet bayanlar bir kişide aşk duygusu mu yoksa gurur duygusu mu daha fazla olmalı??? buyrun ankete. yazarsanız düşüncelerinizi sevinirim:):)
  2. Aşkta gurur olur mu??

Aşkta gurur olur mu??

Ahh aşk uğruna ne dizeler ne hayaller ne gözyaşları dökülmüştür..2 kişilikken melek :asigim: solo oluverince keleksin mübarek.. peki meleklerim sizce aşkta gurur olur mu? evetse ya da hayırsa neden? bence aşkta gurur olmaz..tabi meseleye bağlıdır aslında bir ayrılık durumunda,iki tarafta aşkı yaşıyorsa gurur vız gelir gibi gibi geliyor bana :) bakalım sizler neler düşünüyorsunuz yupis
  3. 2012 deve güreşi takvimi belli ol du mu kızlar

2012 deve güreşi takvimi belli ol du mu kızlar

kızlar deve güreşine bayılıyorum acaba bu incirliovada yapılacak olan 2012 deve güreşi takvimi belli oldu mu ? Oldu ise bana tarihleri yazabilir misiniz
  4. Dulaptalotunu Duydunuz mu ?

Dulaptalotunu Duydunuz mu ?

Dulaptalotu faydası Dulaptal otu yararları Dulaptal otunun Faydaları nelerdir Doğada ki birbirinden ilginç isimli şifalı bitkilerden biri de dulaptalotu olsa gerek melekler :D:D Bu ismi ona kim vermiş bilemem ama görüntüsü çok güzel ve sağlığa da bir hayli faydaları var. :) Dulaptalotu: Yüksek yerlerde yetişen, meyveleri kırmızıya yakın, yaprakları açık yeşil olan ve 1,5 metreye kadar...
  5. Duydunuz mu Can Bonomo Aslında 22. Olmuş

Duydunuz mu Can Bonomo Aslında 22. Olmuş

Arkadaşlar duydunuz mu az önce ben de bir arkadaşımdan duydum Can Bonomo Aslında 22. Olmuş bu doğru mu acaba hani 7. olmuştu :S

Sayfayı Paylaş