gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

30'u aşmış kadın, Nasıl bir Kadın?

Konu, 'Kadınlar' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

olgun kadın nasıl olur olgun bayan foto [​IMG]

Otuz yaşını geçmiş bir kadın asla sizi gecenin bir yarısı uyandırıp "ne düşünüyorsun ? diye sormaz.Umurunda degildir çünkü ne düşündüğünüz.

Otuzunu aşmış bir kadın TV deki maci seyretmek istemiyorsa, söylene söylene TV `nin karşısında yanınızda oturmaz.
    Yapmak istediği bir şeyi yapar. Ve bu genellikle daha enteresan birseydir.

Otuz yaşını aşmış bir kadin kendini yeterince iyi tanir ve kendinden emindir.Kim oldugunu, ne olduğunu, ne istedigini, ve kimden istedigini bilir.

Otuzunu aşmış cok az kadın onun hakkında ya da yaptıklari hakkında ne düşündüğünüzü önemser.

Otuz yaş üstü kadın çoğunlukla büyük aşklara, ömür boyu sürecek bağliliklara doymuştur.Hayatında en son ihtiyacı olduğu şey bir başka mız mız, devamlı söylenen, ne yapacağına karışan, yapışkan bir aşıktir

Otuzunu aşmış kadın, ağırbaşlıdır.Bir davetin ortasında ya da pahali bir restoranda sizinle çiglik çiğliğa kavga etmesi çok nadirdir.

Ha tabi hakettiyseniz, size vururken de hic tereddüt etmez, sonuçlarına katlanmayi da planlayarak..

Otuzunu aşmış kadın ovguler yagdirmakta cok bonkordur, cogu hak edilmemis bile olsa.Çünkü takdir edilmemenin ne oldugunu iyi bilir.

Otuzunu aşmış kadın sizi bayan arkadaslariyla rahatlikla tanistiracak kadar kendine guvenir.Daha genc bir kadin, en iyi arkadasini bile gormezlikten gelebilir, yanindaki adama guvenmedigi icin. Kadinlar yaslari ilerledikce medyumlasirlar.Ona gunah cikarmaniza Hic gerek yoktur.Onlar her haltınızı bilirler.

Otuz yaşını aşmış bir kadin Kıpkırmızı bir ruj sürdüğünde bu ona cok yakisir.Ama daha genc kadinlarda boyle degildir.Çig durur.

Otuz üstü kadınlar açıksözlü, doğrucu ve dürüsttürler. Onun icin ne anlam tasidiginizi merak etmenize gerek yoktur.Ne kadar geri zekali oldugunuzu bir çirpida acik acik soyleyiverir eger bir geri zekali gibi davrandiysaniz.

Yaaa işte böyle:D

Bende bu kategoriye giriyorum..

Son düzenleme: 18 Eylül 2008
  2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 30'u aşmış kadın, Nasıl bir Kadın?
    çok sevdiğim bir yaş grubudur 30 lu yaş handancam çok güzel duyguların bütünü olan ve hayata sunan bir yaş ahhh ahh dönüş yok artık siz bari kıymetini bilin ve atılımlarınızı yapın en uygun yaş atılım adına 30 lu yaş...teşekkürler bıtanem güzel paylaşımdı

gülfem_MG bunu beğendi.
  3. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ne güzel anlatılmış....
    Teşekkürler canımm

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Otuz yaşını aşmış bir kadin Kıpkırmızı bir ruj sürdüğünde bu ona cok yakisir.Ama daha genc kadinlarda boyle degildir.Çig durur.
    şu kırmızı ruju bıde 30 yaşımda surmek için sabırsızlık beklıcem bakalım nasıl durucak.canım çok guzeldı paylaşım için teşekkurler

5. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yüreğine sağlık kadın yıllanmış şarap gibidir eskidikçe tadı güzelleşir olgunlaşır her yaşın güzelliği ayrı olsa gerek onu yaşamasını bilmek gerek ne 30 bunalımına ne 40 ne 50 ne 60 heryaşın ayrı güzelliğini yaşamak lazım ömürden giden birgünü döndüremiyeceğimize göre.....

6. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Canım otuzları bitirdik.Gerçekten yaşanılası yaşlardandı..kırkında tam ortasındayım,hadi hayırlısı bakalım..

7. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm evet yaniii ama otuz artık olgunluk yaşıı..

8. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Otuz üstü kadınlar açıksözlü, doğrucu ve dürüsttürler. Onun icin ne anlam tasidiginizi merak etmenize gerek yoktur.Ne kadar geri zekali oldugunuzu bir çirpida acik acik soyleyiverir eger bir geri zekali gibi davrandiysaniz.

Aynen öyle hahaha

9. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    olgun kadın başka tabi.........

10. mmaayynneell

mmaayynneell Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben 29 yaşındaaaayıımmm :((((((((((((((((((((( 30 olmak istemiyorum ama her kadın gibi bende 30 olucam Allah nasip ederse. 30 lu yıllara şimdiden kendimi adapte etmeliyim. 30 yıllar beni heyecanlandırıyor aslında

11. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuan 30 lu yaşların tam ortasındayım olgun ve genç yaş gurubu bu günler hiç geçmese ne öncesi nede sonrası tam burda kalmayı isterdim

12. asudevuslat

asudevuslat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir paylaşım... gerçekten çocuk gibi dibinde biten bir aşık 30 lu yaşa göre değildir... kadına hayran olacak... büyülenecek ama erkek müsfettesi kalıbına girmeden.. karizmasından ödün vermeden.. böyle çok ama çok heyecanlı olur bence =)))

13. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hepside dogru çok güzel anlatmışın canım ben otuzları gectim evet şimdi kırmızı ruj bile ayrı güzel duruyo aslında heryaşın ayrı bir güzelligi var ve heryaşta başka oluyo insan eskiden yaptıklarımı şimdi yapamıyorum her yaşın kıymetini blelim

30'u aşmış kadın, Nasıl bir Kadın? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kadının Kalbi Nasıl Kazanılır

Bir Kadının Kalbi Nasıl Kazanılır

bir erkek 10 günde nasıl kazanılır bir kadının kalbi nasıl kazanılır tıp kadınların güveni kadının güveni Rüyalarınızdaki kadını en nihayetinde bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Ancak onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığından emin değilsiniz. Şimdi en zor olan, hayatınızın kadınının kalbini kazanmak! İşte size birkaç ipucu... Masallar Kadınların bir çoğu çocukluklarında masal okumaktan büyük zevk...
  2. Nasıl bir kadınsınız?

Nasıl bir kadınsınız?

AK KADIN Evi siler süpürür durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye bağırır. Kocası azıcık itiraz edecek olsa, "Başkaları gibi eve temizlikçi kadın almıyorum, gene de yaranamıyorum" diye...
  3. Bir kadın nasıl gider?

Bir kadın nasıl gider?

Bir Kadın Nasıl Gider? Bir kadın ne zaman gider? Hiç düşündünüz mü, bir kadının gidişi neden bir erkeğin gidişi kadar gürültülü olmaz? Kavgasız, sessiz ve anlamsızca gider kadın. Bir Kadın Nasıl Gider? İlişkide erkekler sıkıldıklarını belli ederler. Bu iş yürümeyecek düşüncesini, gözünüze sokarlar. Önce gereksiz kavgalar başlar. “Sen zaten hep böylesin” cümleleri yerleşir diyaloglara,...
  4. Nasıl bir kadın figürüsünüz....?

Nasıl bir kadın figürüsünüz....?

Şimdi sizler için bir test konusu açıyorum arkadaşlar testin sonucunda nasıl bir kadın olduğunuzu öğreneceksiniz:) Tesin sonucunda öğreneceğiniz bilgiler tamamen sizin vereceğiniz cevaplarla alakalı sonra kabul etmemezlik etmeyin emi:D 1) Soru :Eşinizin sizde en çok beğendiği yönünüz nedir? a. Canayakınlığınız b. Bilgi birikiminiz c. Cool ve kadınsı tavırlarınız 2) Soru :Eşiniz sizi...
  5. Bir Erkek Nasıl Kadın Olur ?

Bir Erkek Nasıl Kadın Olur ?

Makyajla inanılmaz bir olay gerçekleşiyor arkadnaşlarım. Birazdan sizlere resimleri paylaşacağız. Normalde baktığınızda kesinlikle bu kadındır diyebileceğiniz kişinin anbe an makyajla nasıl fıstık bir hatuna dönüştüğünü göreceksiniz :)

Sayfayı Paylaş