gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

31 ekim 2012 balık burcu

Konu, 'Çöplük' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

Eğer siz bir erkekseniz, bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizi zorlaması olasıdır.Aşırı şekilde üzerine düşerek bezdirebilirsiniz. Bütün bunlar sizi daha fazla bunalıma sokabilir. Kadınlara birşey yok. Önünüzde çok önemli üç gün var. Amaçlarınıza yönelin. İhmal ettiğiniz konuları ele alıp, hepsinde gerekli düzeltmeleri yapmanıza uygun bir gündesiniz.

31 ekim 2012 balık burcu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balık Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Balık Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Balık Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Hayatınızın, kişiliğinizin enerji, heves ve yaşam zevki ile dolacağı, yaratıcılığınızın çıkış noktası bulabileceği deneyimlere hazır olmalısınız. Yaşantınızda yeni...
  2. Balık Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

Balık Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

Balık Burcu melekleri bakalım bu ay aşk iş ve sağlığınızda nasıl değişiklikler olacakmış...İşte 2009 Ekim ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Balıklar aşk hayatınız ve ilişkileriniz konusunda iki enerji Ekim ayına damgasını vuracağa benziyor. Bu enerjiler farklı alanlarda farklı anlamlar içerse de, tüm burçlar gibi sizin de Merkürün geri hareketi konusunda dikkatli olmanız gerektiğini...
  3. Balık burcu 2010 ekim yorumu

Balık burcu 2010 ekim yorumu

balık burcu ekim 2010 balik burcu ekim 2010 balık balıklar icin :) Merkür ‘ ün etkisi 2 Ekim ‘den itibaren sizin yabancılar ile ve yabancı ülkeler ile ilişkilerinizi artırırken, bilhassa hizmet ve medya sektöründe çalışıyorsanız size pek çok güzel haber de getirebilir. Tüm bir ay boyunca yabancılar ile ilişkileriniz gündeme gelir iken 9 . evinizdeki gezegen birikimi sizin 22 Ekim’ den...
  4. Balık burcu 2011 Ekim ayı yorumu

Balık burcu 2011 Ekim ayı yorumu

2011 burçlar 2011 balık burcu yorumu 2011 ekim ayı balık burcu yorumu burçlar balık burcu 2011 yorumu balık burcu yorumları balık burcu özellikleri ekim ayı balık burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda Balık Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Balık Burcu 2011 Ekim ayı yorumunu...
  5. 2012 Balık Burcu Yorumu

2012 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu Yorumlarınız 2012 Balık Burcu Yorumu 2012 Balık Burcu 2012 Yorumu hakkında bilgiler varsa paylaşın lütfen bakalım bu sene beni neler bekliyor olacakmış :D:D inanmıyorum ama yinede bakmak istiyorum kendimi iyi hissederim belki 2011 çok kötüydü çünkü :)

Sayfayı Paylaş