gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

311 nolu oda

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Güney Afrika'nın Cape Town şehrindeki bir hastanede devamlı olarak esrarengiz ölümler oluyordu. Hemşireler haftalardır

üst üste her cuma günü 311 numaralı yoğun bakım odasına

yatırılan hastaları ölü bulmaktaydılar. Bu sırlı ölümlere

uzun süre açıklama getirilemedi. Herkes meselenin çözülmesi

için seferber oldu. Güney Afrika'nın önde gelen bilim adamları

ölenlerin aileleriyle üç hafta boyunca görüşmeler yaptılar.

Hatta işin içine polis girdi ve akla gelen her ihtimâl tek

tek değerlendirildi, ancak onların araştırmaları da sonuçsuz

kaldı. Bu arada o odadaki hastalar sebepsiz ölmeye devam ediyordu.

Son çâre olarak bu oda devamlı gözetim altına alındı ve sonunda

odadaki ölümlerin sebebi ortaya çıktı...

Sonuç çok trajikomikti. Cuma sabahı saat 6'da odaları temizleyen

temizlikçi kadın,hastanın bağlı bulunduğu solunum cihazının fişini

çekerek, kendi elektrik süpürgesinin fişini takıyor ve işini

bitirdikten sonra, diğer fişi tekrar yerine takıp gidiyordu...

311 nolu oda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oya

Oya

Örtü, yemeni, başörtüsü ve mendil gibi şeylerin kıyılarını süslemek sevinç ve mutluluğa, Oya görmek bekar için evlenmeye, evli kimse için ev sahibi olmaya ya da yeni ev satın almaya / yeni bir eve taşınmaya delalet eder.Oya yaptığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve giriştiğiniz işlerden zarar edeceğinize işaret eder. Oya yaptığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve giriştiğiniz...
  2. Oda

Oda

Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Aydınlık ve temiz bir oda huzurlu ve bolluklu yuvadır.Rüyada oda, kadin ile yorumlanir. Agaçlar ve direkler üzerinde bir oda gören, iyi kalpli bir kadinla evlenir. Yeni bir odaya girdigini gören, tanimadigi bir...
  3. Şarkı adlarını alt alta koyduk  noldu

Şarkı adlarını alt alta koyduk noldu

Şarkı isimlerini alt alta okuyun... yıldız tilbe - seni o sanmıstım hande yener - üzgünüm o kadın ben degilim çelik - afedersin izel - eyvallah ***** berksan - öpüşelim mi petek dinçöz - git işine kenan doğulu - bir kereden hiçbirşey olmaz gülben ergen - kandıramazsın beni ***** çelik - benimle evlenir misin kayahan - neden olmasın gülben ergen - teşekkür ederim tan - rica ederim *****...
  4. 2918 Nolu Yasayı Herkes Bilmeli

2918 Nolu Yasayı Herkes Bilmeli

Trafik Kazasında Hastene Masrafları 2918 nolu yasa Yasayı bilmekte yarar vardir. Cunku, benzer olaylarda , Hastahane sizlerin 2918 nolu yasayi bilmediginizi zannederek; 'Yapilacak mudahele ve tedavi ucretlerini odeyeceginize dair su belgeyi imzalayin teklifi ile karsilasirsiniz... Ancak siz; 'Bu belgeyi imzalamassam, bana mudahele ve tedavi etmeyeceginize dair bir belgeyi imzalayip...

Sayfayı Paylaş