gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

32 Maddelik Bosanma Listesi işte Kadinlar!!! Dikkatli Olun:

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

32 Maddelik Bosanma Listesiişte Kadinlar!!! Dikkatli Olun:
    45 günlük evli bir çift mahkemelik olmuş. Sebep adamın boşanmak istemesi. Yani olay tipik bir 'erken boşanma' vakası. Kadın da itiraz etmiş tabii. "O iş öyle kolay olmaz. Önce şunları yap hele" deyip adamın önüne 32 maddelik bir liste koyuvermiş. * Evlenirken birbirinin ayağına basma geleneği vardı.

Demek ki yeni gelenek boşanırken eşinin gırtlağına basmak. * Maddeler arasında 'ağzıyla kuş tutacak' maddesi de var mıydı acaba? * Belki de adam kadının isteklerinden bıkmış o yüzden boşanıyordur.

Kadın hep böyleymiş meğerse... Sürekli "Demek arkadaşlarınla bu gece dışarı çıkacaksın! Önce şu 16 maddeyi yerine getir bakalım. Demek canın maça gitmek istiyor... Hele şu 22 maddeyi yerine getir bakalım! Çek elini yok öyle yanıma sokulup aganigi durumları, şu 41 şartı yerine getir bakalım. Boşanmak mı? Yap şu 32 maddeyi bakalım..." diyormuş! * Adam bunca maddeyi yerine getireceğim derken listenin yarısına gelemeden madde bağımlısı olur dertten.

32 Maddelik Bosanma Listesi işte Kadinlar!!! Dikkatli Olun: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sonbaharda dikkatli olun

Sonbaharda dikkatli olun

Mevsim değişikliğine bağlı ortaya çıkan şikayetlerin geçiştirilmemesi gerektiğini belirten uzmanlar, sporun, depresyon ve halsizlik için en iyi ilaç olduğunu söyledi. Yorgunluk, halsizlik ve depresyon şikayetleri olan kişilerin konsantrasyonu artırıcı ve motivasyonu güçlendirici spor faaliyetlerine ve hobilere önem vermesi büyük fayda sağlar. Genellikle hafif sporlar; balık tutma, avcılık,...
  2. dikkatli ol Sema Çelebi

dikkatli ol Sema Çelebi

sema çelebi güzellik merkezi sema çelebi güzellik salonu merkezi adresi celebi guzellik celebi sac sivri dilli Sema Çelebi yine polemiğe girdi bu haber kaçmaz detayların hepsi haberimizde..... O SEMA'NIN SİLİKONLARINI PATLATIRIM STAR TV'DEKİ 'YABANCI GELİN' YARIŞMASINDA TANSİYON YÜKSELDİKÇE, KAVGALAR, HAKARETLER, TEHDİTLER BİRBİRİNİ KOVALIYOR. 'O Sema'nın silikonlarını patlatırım!' Bu...
  3. Zorunlu Eğitim 9 Yıla Çıkıyor - İşte 32 ilin listesi

Zorunlu Eğitim 9 Yıla Çıkıyor - İşte 32 ilin listesi

Alıntı penceresindeki yazılar haberturk.com'dan. Okul öncesi eğitim, gelecek eğitim-öğretim yılında bazı illerde artacak. Okul öncesi eğitimin zorunlu olmasının planlandığı 32 il belirleyen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), bu illerin valileri ve milli eğitim müdürleriyle yarın bir araya gelerek, görüşlerini alacak. Alınan bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), okul öncesi eğitimin ileri...
  4. Tırnaklarınızı Keserken Dikkatli Olun!

Tırnaklarınızı Keserken Dikkatli Olun!

Sevgili melekler, başlığı okuyunca tırnak kesmenin neyine dikkat edeyim ki diye düşünmeyin sakın. Çünkü günlük hayatta bize basit ve önemsiz gibi gelen yaptığımız yanlışlar, önemli bir sorun olarak geri dönebiliyor. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şahin Yazar, bunun tipik örneklerden birisinin 'tırnak kesimi' olduğunu...
  5. Dondurma Yerken Dikkatli Olun!

Dondurma Yerken Dikkatli Olun!

dondurma yerken, dondurmanın zararları, dondurma hakkında Sevgili melekler, kış aylarında da rahatlıkla tüketilebilen dondurma elbetteki sıcak yaz günlerinde daha fazla tercih ediliyor. Son derece sağlıklı bir gıda olan dondurmayı seçmek çok önemli. Zira açıkta, sağlıksız koşullarda satılan dondurma tehlike saçıyor! İşte yaklaşan yaz öncesi dondurma seçerken dikkat edilmesi gerekenler......

Sayfayı Paylaş