gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

33 haftalık hamileyim çok ağrım oluyor neden?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

33 haftama qirdim inanilmaz sirt bel aqrilarim var doqum yaklastiqi icinmi, bu haftadan sora doqum olma olasiliqi nekadardır yapanlar warmi?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bulunduğunuz haftalarda bebeğin büyümesi hızlandığı için rahimin de kasılmalarından dolayı ağrılarınız olacaktır ancak doğum için çok erken çünkü normal süre 40 haftadır bu döneme kadar ağrılarınız özellikle ağırlığınızın artmasından dolayı ayaklarınızda yoğunlaşabilir , sağlıklı doğumlar..

33 haftalık hamileyim çok ağrım oluyor neden? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba?

6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba?

6 haftalık hamileym karnımın alt tarafı ağrıyo ama hep aynı taraf deıil degişiyo yani bide nefes almkta güclük cekiyorum sebebini bilen vrmı neden oluyor acaba?
  2. 16 haftalık hamileyim çok yoruluyorum neden

16 haftalık hamileyim çok yoruluyorum neden

Ben 16 haftiligm kucucuk bir is yapsam 5 dk ayakta dursm sirtim belim agriyor ayaklarmin uzerne basamyorum kalcma kramp giriyor normaldede vardi ama hamile olunca dahada artti neden olabilir.
  3. İlişkiden sonra ağrım oluyor nedeni nedir?

İlişkiden sonra ağrım oluyor nedeni nedir?

ilişkide ağrı olması,ilişki sonrası ağrı nedenleri,ilişki sonrası ağrı neden olur,ilişki sonrası ağrının tedavisi,ilişki sonrası ağrı hakkında bilgiler Eğer ilişkiden sonra ağrılarınız varsa bu agrılar hafife alınmamalı ve bir uzman doktordan yardım istenmelidir aslında her ilişkiden sonra genelde erkekleri suçlar ama bu agrılar kendi kendine bazen ilişkiden sonra kasıklarda ağrı Kadınlar...
  4. Hamileyim bel ağrımı azaltmak için ne yapmalıyım?

Hamileyim bel ağrımı azaltmak için ne yapmalıyım?

hamilelikte bel ağrısına ne iyi gelir,hamilelikte bel ağrısı nasıl geçer,hamilelikte bel ağrısını azaltamanın yolları,hamilelikte bel ağrısı hakkında bilgiler Gebelikte özellikle hem ilk dönemlerde hem de daha çok son dönemlerde sırt ağrıları artmakta ve kadını zor durumlarda bırakmaktadır. İlk dönemlerde bebeğin yerine yerleşmesi ve vücudun alışkın olmadığı bir durumun içine girmesi ile...
  5. Hamileyim sabah bulantım çok oluyor ne yapmalıyım?

Hamileyim sabah bulantım çok oluyor ne yapmalıyım?

gebelikte sabah sabah bulantısı,gebelikte bulantı nasıl geçer,gebelikte bulantıya ne iyi gelir,gebelikte mide bulantısı ve tedavisi hakkında bilgiler Hamilelikte sabah bulantılarını azaltmak için alacağınız önlemler var elbette. Özellikle 8. Haftadan başlayıp 12. Hatta 16. Haftaya kadar devam eden mide bulantıları anne adaylarına çok zor günler yaşatır. Bir şey yiyemem ve her yediğinde ya da...

Sayfayı Paylaş