gebe
  1. antaresium

antaresium Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

35. haftamdayım Mert mi Ege mi

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında antaresium tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 35. haftamdayım oğluma isim hala bulamadık eşim mert ismini bense deniz yiğit ege isimlerini seviyorum yardım edin..

2. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    yiğitler yaramaz olur mertler uslu ism konusunda eşinle orta yolu bul

35. haftamdayım Mert mi Ege mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  2. Meleklerim sorum :hamileliğin kaçıncı haftasında mide bulantısı olur

Meleklerim sorum :hamileliğin kaçıncı haftasında mide bulantısı olur

Kızlar hani hamileliğin belli bi ayında kişiye göre değişsede genelde ay tutuyordu. Böyle böğürme ve yemeklerden tiskinme durumu vardı acaba bu tam olarak ortalama hangi ayda meydana gelmekte...
  3. Bir Haftada Kilo Vermek İster misiniz?

Bir Haftada Kilo Vermek İster misiniz?

bir haftada kilo vermek kilo vermek için çabuk kilo vermek Sevgili melekler, diyelimki acilen katılmanız gereken bir davet var ve sizin 1 hafta gibi kısa bir zamanınız var. Ne kadar versem kardır deyip kilo vermeye çalışıyorsunuz ama bunu nasıl yapabileceğinizi de bilmiyorsunuz. O halde hemen aşağıdaki önerilerimizi uygulayın... Pazartesi Değişiklik yapmaya başlayın Bu 7 günlük...
  4. 22inci haftadayım :)) tansiyonum artıyor arada normal mi ??

22inci haftadayım :)) tansiyonum artıyor arada normal mi ??

Günaydın Meleklerim :)) Ben 22 inci haftaya girdim..Genellikle düşük tansiyonum olur ...ama bu aralar hep 14 gibi gösteriyor. Benim icin yüksek..Acaba cok mu peynir,süt ve yumurta tüketiyorum..Buarada 56 kilo da hamile kaldım şu an 61 kilodayım. Sizce normal birşey bu hamilelikte...Bana birazcık yardımcı olursanız sevinirim...Sizleri öpüyorum...:) ve şimdiden tşk ediyorum.... Sevgilerimle Ayşe
  5. 1 Haftada 3 Kilo Vermek İster misiniz?

1 Haftada 3 Kilo Vermek İster misiniz?

1 haftada 3 kilo, haftada 3 kilo vermek, diyet listesi Ramazan Bayramıyla birlikte tatile çıkacak olanlar için kısa sürede kilo verebilecekleri harika bir diyet listemiz var. Bu diyeti uygulayarak 1 haftada 3 kilo verebilir ve çok severek aldığınız kıyafetlerinizi tatilinizde rahatça giyebilirsiniz... İşte 1 hafta gibi kısa bir sürede fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlayacak bir...

Sayfayı Paylaş