gebe
  1. bamin33

bamin33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

35 ve üstü gebelik isteyenler

Konu, 'Çöplük' kısmında bamin33 tarafından paylaşıldı.

iki cocuk annesiyim bu siteye yillar once uyeydim cok guzel dostluklar edinmistik ve bana cok ugurlu gelmisti kisa sure sonra ikinci cocuguma yani kizima hamile kalmistim simdi bir bebegim daha olsun istiyorum ama iki yildir cocugum olmuyor hadi kizlar foruma buyrun

35 ve üstü gebelik isteyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Down Sendromu Sadece 35 Yaş ve Üstü Gebeliklerde Görülmez

Down Sendromu Sadece 35 Yaş ve Üstü Gebeliklerde Görülmez

Yapılan araştırmalar 600 yeni doğandan birinin down sendromlu olarak dünyaya geldiğini gösteriyor. İleri yaş gebeliklerde down sendromu görülme riski artıyor. Ancak genç annelerin de down sendromlu bebek doğurma olasılığı var! Doğanın üzücü bir oyunu olarak nitelendirilebilecek down sendromu riski hamilelik döneminde anne ve baba adaylarını en çok endişelendiren konuların başında geliyor....
  2. 35 yaş ve üstü hamiş kalan ve kalmak isteyenler buraya

35 yaş ve üstü hamiş kalan ve kalmak isteyenler buraya

35 yaş oyunları 35 yaş üstü oyunlar 18 üstü korku videoları 18 üzeri oyunlar ve üzeri kızlar aranızda benim gibi azcık geç yaşta hamişlik isteyen uğraşan veya kalıpta sağlıklı bebişleri olanlar varmı?ben 72 doğumluym.36 yaşıma geldim artık.korkuyorum bazen ama yaşın çokda geç değil doğum yaparsın ne olacakkı diyolar.burda paylaşımlarınızı bekliyorum. :ar4fd:
  3. 35 yas üstü kadınlar

35 yas üstü kadınlar

35 yaş sohbet 35 yaş üstü chat üstü sohbet 40 40 35 yaşını aşmış hiçbir kadın, adamı gece yarısı uyandırıp "Sen ne düşünüyorsun?" "Sen ne demek istedin öyle?" soruları sormaz. 35 yaşını aşmış kadın, erkeğin ne düşündüğünü umursamaz. 35 yaşını aşmış kadının çantasında her zaman bir doğum kontrol hapı veya benzeri bir şeyler vardır. 30 yaş altı bu tür tedbirleri sizden...
  4. 35 yaş üstü kadınlar

35 yaş üstü kadınlar

Kadınların yaşlarına göre belirli olan özellikleri varmış şimdi ben sizlere bahsedeceğim kadınlar 35 yaş ve üstü kadınlar bakalım bu yaş grubundaki kadınların ne gibi özellikleri varmış:) Kadınların en farklı ve en özel oldukları zamanlar, 35 yaş üstü dönemleridir. Peki, 35 yaş üstü kadınları, nasıl özellikler taşıyorlar? İşte bu sorunun birbirinden ilginç yanıtları... - Birlikte olduğu...
  5. Gebelikte 35 . Hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelikte 35 . Hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Bebeğinizin amniyon sıvısı maksimum düzeydedir ama hamilelikte 35. haftadan itibaren bu sıvı doğuma kadar azalacak. Bu sıvıya tıp literatüründe su adı verilmektedir. Suyun idrardan daha farklı bir kokusu vardır. Bu suyun gelmesi doğumun başladığının belirtisidir. Hemen zaman kaybetmeden doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.Sevgili anne adayları bebeğinizin gelişimini yakın dan takip etmek...

Sayfayı Paylaş