gebe
  1. fnd72

fnd72 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

35 yaş ve üstü hamiş kalan ve kalmak isteyenler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında fnd72 tarafından paylaşıldı.

35 yaş oyunları 35 yaş üstü oyunlar 18 üstü korku videoları 18 üzeri oyunlar ve üzeri kızlar aranızda benim gibi azcık geç yaşta hamişlik isteyen uğraşan veya kalıpta sağlıklı bebişleri olanlar varmı?ben 72 doğumluym.36 yaşıma geldim artık.korkuyorum bazen ama yaşın çokda geç değil doğum yaparsın ne olacakkı diyolar.burda paylaşımlarınızı bekliyorum. :ar4fd:

2. fnd72

fnd72 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 35 yaş ve üstü hamiş kalan ve kalmak isteyenler buraya
    sitede benden başka bu yaşta hamiş olan ve isteyen yok galiba :(((

3. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence istiyorsan kal canım beni annem 35 yaşında doğurmuş

4. emir34

emir34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Allah hangi yaşta kısmet eder bilinmez ki

35 yaş ve üstü hamiş kalan ve kalmak isteyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Down Sendromu Sadece 35 Yaş ve Üstü Gebeliklerde Görülmez

Down Sendromu Sadece 35 Yaş ve Üstü Gebeliklerde Görülmez

Yapılan araştırmalar 600 yeni doğandan birinin down sendromlu olarak dünyaya geldiğini gösteriyor. İleri yaş gebeliklerde down sendromu görülme riski artıyor. Ancak genç annelerin de down sendromlu bebek doğurma olasılığı var! Doğanın üzücü bir oyunu olarak nitelendirilebilecek down sendromu riski hamilelik döneminde anne ve baba adaylarını en çok endişelendiren konuların başında geliyor....
  2. Yaş ve cilt durumunuza göre bakım   46 yaş ve üstü

Yaş ve cilt durumunuza göre bakım 46 yaş ve üstü

46 yaşında hamilelik 46 yaş 45 yaş üstü cilt bakımı göz üstü sarkması 45 cilt bakımı 46 yaş ve üstü Temizleme Her sabah: Yüzünüzü yatıştırıcı ve nemlendirici bir losyonla temizleyin. Alkollü losyonlardan kaçının. Her akşam: Yüzünüzü ve boynunuzu temizleyici bir krem ile yıkayın. Ilık suyla durulayın ve yüzünüze bastırmadan hafifçe kurulayın. Göz çevrenizi bir göz makyajı...
  3. 35 yaş üstü kadınlar

35 yaş üstü kadınlar

Kadınların yaşlarına göre belirli olan özellikleri varmış şimdi ben sizlere bahsedeceğim kadınlar 35 yaş ve üstü kadınlar bakalım bu yaş grubundaki kadınların ne gibi özellikleri varmış:) Kadınların en farklı ve en özel oldukları zamanlar, 35 yaş üstü dönemleridir. Peki, 35 yaş üstü kadınları, nasıl özellikler taşıyorlar? İşte bu sorunun birbirinden ilginç yanıtları... - Birlikte olduğu...
  4. Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamile kalmaya niyetlendiyseniz ya da hamileyseniz bloğumdaki hamilelik ile ilgili yazıları okumanızı tavsiye ederim. Hamilelik | Annelere Özel
  5. 35 ve üstü gebelik isteyenler

35 ve üstü gebelik isteyenler

iki cocuk annesiyim bu siteye yillar once uyeydim cok guzel dostluklar edinmistik ve bana cok ugurlu gelmisti kisa sure sonra ikinci cocuguma yani kizima hamile kalmistim simdi bir bebegim daha olsun istiyorum ama iki yildir cocugum olmuyor hadi kizlar foruma buyrun

Sayfayı Paylaş