gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

35 yaşındayım halaçocuğum yok

Konu, 'Çöplük' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Ebru Gündeş çocuk istiyor.bebisim

Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaz konserleri kapsamında Sueno Otel'de sahneye çıkan Ebru Gündeş, birbirinden güzel parçalarıyla Türk ve yabancı tatilcileri unutulmaz bir konser verdi. Maytaplar eşliğinde sahneye çıkan Gündeş, eski ve yeni albümündeki parçaları seslendirdi. Türk hayranlarının yanı sıra Rus, Alman turistlere de seslenen Ebru Gündeş, sahne performansıyla dinleyicileri büyüledi. Kendi albümlerinin yanında İbrahim Tatlıses, Selami Şahin ve Sezen Aksu 'dan şarkılar seslendiren Gündeş, zaman zamanda Türk Sanat Müziği'nden şarkılar söyledi. Konseri izleyen yüzlerce kişi Gündeş 'in seslendirdiği şarkılarla eğlenirken bir yandan da güzel şarkıcıya eşlik ettiler. Gündeş konserin tam ortasında şarkılarına ara verirken, animasyoncu dansçı kızlar tarafından ateşli şovlar yapıldı. Konserin ikinci bölümünde daha hareketrli parçalar seslendiren Gündeş, konser sonuna doğru söylediği hareketli şarkılarla izleyicileri coşturdu. "35 YAŞINDAYIM HALA ÇOCUK YOK"
    Sahneye davet ettiği "Eda" adlı küçük bir kıza sorular soran Gündeş, verdiği cevaplar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Gündeş'in sen film izliyormusun sorusuna küçük kız " ben haber izliyorum. Annem izlemeyince kızıyorum. Ama filmde izliyorum" dedi. Kızın annesine süslü olması, bilmişliği ve inatçılığı bana benzeriyor diyen Gündeş "Sanki siz doğurmadınız ben doğurdum size verdim" dedi. Küçük kızın verdiği cevaplar karşısında şaşkına dönen Gündeş "Ben çocuk yapmayım" dedi. Küçük kızın annesine yaşını soran Gündeş, 27 yaşında olduğunu öğrenince "3 yaşında çocuğun var utanmadın mı?" diye espri yaparken, "Ben 35'e geldim hala tık yok, bir çocuğum yok. Ama olsun ben sevenlerimle evliyim" dedi. Gündeş geçtiğimiz yıl verdiği konserde "Yarabbi bana da bir bebek ver, ne olursun ben de doğurayım. Ben de çocuk istiyorum" diye dua etmişti.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ebru Gündeş'in gerçekten çocuklara ne kadar düşkün olduğunu ve istediğini biliyorum Bazı magazin programlarındada bunu kendide belirtip gösteriyordu zaten..Umarım en kısa zamanda bu dileği gerçekleşir.Bazen işte bir takım şeyleri elde edeceğiz diye bunun getirisi olduğu gibi götürüsü de olabiliyor bunlardan biride şöhret...Herşeyin ne yazıkki bir bedeli var

35 yaşındayım halaçocuğum yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 35 yaş...

35 yaş...

35 yaş... Otuz beşime bastım geçen hafta... İlk yarı bitti : Hayat:1 Ben:0...!!!... Ama belliydi böyle olacağı Nicedir başlamıştı belirtiler: Yolda çocuklar "Amca su topu atıversene" diye seslendiklerinde kuşkulanmıştım ilkin... Sonra saçlarımdaki beyaz teller tescilledi yarı yolun ufukta göründüğünü, Baktım; lise fotoğraflarım sararmış, sınıf arkadaşlarım yaşlanmış. Eski dost...
  2. 35 yaş

35 yaş

35 yaş kıyafetleri 35 yaş giyim tarzı Kilo vermek ve aynı kiloda kalmak sizin için problem yaratmaya mı başladı? Siz de bu problemle boğuşan 35 yaş üstü kadınlardan biriyseniz yazımız tam size göre. 20’li yaşlarda kilo alma endişesi taşımadan istediğimiz her türlü yiyeceği tüketirdik. Kilomuzda biraz artış olduğunda ise birkaç gün yiyeceklerimize dikkat edip her gün 1 saat yürürsek istediğimiz...
  3. Yaş 35 yolun yarısı

Yaş 35 yolun yarısı

Kilo vermek ve aynı kiloda kalmak sizin için problem yaratmaya mı başladı? Siz de bu problemle boğuşan 35 yaş üstü kadınlardan biriyseniz yazımız tam size göre. 20’li yaşlarda kilo alma endişesi taşımadan istediğimiz her türlü yiyeceği tüketirdik. Kilomuzda biraz artış olduğunda ise birkaç gün yiyeceklerimize dikkat edip her gün 1 saat yürürsek istediğimiz kiloya kolaylıkla geri dönebilirdik....
  4. 35 yaş üstü kadınlar

35 yaş üstü kadınlar

Kadınların yaşlarına göre belirli olan özellikleri varmış şimdi ben sizlere bahsedeceğim kadınlar 35 yaş ve üstü kadınlar bakalım bu yaş grubundaki kadınların ne gibi özellikleri varmış:) Kadınların en farklı ve en özel oldukları zamanlar, 35 yaş üstü dönemleridir. Peki, 35 yaş üstü kadınları, nasıl özellikler taşıyorlar? İşte bu sorunun birbirinden ilginç yanıtları... - Birlikte olduğu...

Sayfayı Paylaş