+359 dan tel geldi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
+359 dan tel geldi
Merhaba melekler daha önce bu konu açılmıştı ama ben güncellemek istedim..Bana +359895099562 den telefon geldi önce hep çağrı atıldı..Benimde 2 kontürüm kaldığından bilerek aradım daha doğrusu eşim aradı.Hoperlör açık konuştu.Karşıdaki kadın romanyadan aradığını arkadaş aradığını söyledi.Eşimde ben evliyim bir daha arama dedi sanki tel eşimin kendisininmiş gibi konuştu.Kadıın olsun ne olacak evli olmak diyince beynime kan sıçradı vallaha erkek gibi küfürleri sıraladım durdum.Anlayamadığım bu numaralardan kurtuluş yokmu ?Bu ikinci kezdir başıma geliyor tabiki ilk aradıklarında (2 yıl önceydi sanırım) romanyadan arıyom türkiyeye gelecem dedi bende işlettim sen roman havası biliyonmu dedim hahahahaha evet biliyom dedi mayyak hep onlarmı işletçek azcıkta ben işletem dedim ozaman roman havasının melodisini söyle sana para yollayam dedim hahahaha oda nınını diye birşey mırıldandı eltimler yanımdaydı ozamn gül gül ölmüşttük.Ama her kez bu kadar ucuz kurtulmayabiliyor tabiki tv den onlarca bu numaralardan arayan kişiler tarafından dolandırılanlar var..Lütfen dikkatli olalım ve herkezi uyaralım:))

Çitosum kız daha önce ben açmıştım konuyu.Ama ben hiç aramadm geriye.Haberlerden duyunca.Ama sana çok güldüm.Allah iyilğini versin.Roman havası hee hahaha
Ben bunların Romanyadan olduğuna inanmıyorum.Alman,İngiliz call centerlar gibi.Telefon yabancı ama aradığında Türkiye'den açılıyor.Yani desenki tamam gel o zaman 1 saat sonra yanına gelir kadın:sinirli::attention:.Allah bunları ıslah etsin ne diyelim.Bide bunlara kanıp para gönderenler var.:11:

hahahaha canım vallahi hep onlarmı işletecek bende gırgır geçtim sorma geçen adamın biri sesinden mi ne etkilenmiş para yollamış adamda odun ha kart zampara :D hoşuma gitti dedi sesi para yolladım dedi yuhh valla Allah kimseyi şaşırtmasın canım:D

ayyy çitooo geçen benim eşimin teli kapalıydıı açtı baktı mesaj geldi bir numaraa ama tr değill hemen baktım kodlara bulgaristan çıktı eşime didim yoksa bulgarmı buldun hahaha adam şoke girdii hahaha anlamıştım zati eşimi uyardım inanma kimselere benden başkasına güvenme dedim hahaha

:haha: ablamm allah iyiliğini versinnn :haha:

evet bu aralar çok sık duyar oldumm bu tür aramaları. bu şekilde çok dolandırıcılık oluyo bizim saf erkeklerimizde onlara güveniyor para yolluyor.çok iyi yapmışsın hatta telefonunu yurtdışından gelen aramalara kapak gerek. geçenlerde ofisteki muhasebe müdürümüde bulgaristandan aradılar oda türkiyeye gelmek istediğini falan sölemiş ama müdürümüz konuşmadı ilgilenmiyoruz birdaha aramayın dedi. uyardık böle aramalar inanmayın insanları dolandırıyorlar dedik sonra telefonunu yurtdışından gelen aramlara kapattırdık.

roman havası mırıldan bakayım :haha:

vallaha kızlar artık romanmı bulgarmı bilemem ama dikkatli olmak lazım anam hoperlörden benim kocişe askıntı olunca irkek gibi küfür ettim hatta öyle bir küfür ettimki eşimin ağzı açıkta kaldı hahahaha dedimki seni bir...... kule önünde ölmüş sülalen saygı duruşuna geçer puhahahaha valla nasıl bu küfürü ettim ben bile şaşırdım:hhh: işin en güzel kısmı asicim vallahide bana roman havası mırıldanmasıydı:hhh:eltilerimi ve beni gülme krizine soktuu ha bu arada türkiyede bir ara çeteler vardı bizim komşuda 6binlik kontür almış sabaha kadar kazımış ve yollamış hahahaha adamı seni filan yerde bir kadınla gördük biz filan meslekteniz demişler mesleği söylemek istemiyorum.Buda kanmış ve 6 binliralık kontürü sabaha kadar kazmış yollamış şok olduk vallaha kanmamak lazım her kezi uyarmak lazım

Geri