gebe
  1. sırça-köşk

sırça-köşk Forum Okuru

36+3 günlük hamileyim anlık çarpıntım oluyor normal mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sırça-köşk tarafından paylaşıldı.

slm kızlar 36+3 günlük hamileyim şimdi bi anda çarpıntım başladi sanki çok yorulmuşum gibi halsizleştim normal mi?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    ​Bu konuda doktorunuzla görüşüp kan sayımı yaptırmanızın doğru olacağını düşünüyorum, Sağlıklı günler..

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bendede carpıntı vardı doktora soledım kanıma baktı kansızlık cıkmıstı

36+3 günlük hamileyim anlık çarpıntım oluyor normal mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlık Salavat Getirelim Mi?

Anlık Salavat Getirelim Mi?

İlk Ben Başlıyorum. ALLAHumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammed 1 ALLAHumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammed 2 __________________ DEVAMINI GETİRELİM ....
  2. Hamileyim  Ellerimde ve Ayaklarımda Şişlikler Oluyor Bu Normal mi Diyen Melekler

Hamileyim Ellerimde ve Ayaklarımda Şişlikler Oluyor Bu Normal mi Diyen Melekler

gebelikte el ayak şişmesi,gebelikte el ayak uyuşması, Sevgili melekler gebesiniz ve bir takım sorunlar yaşıyorsunuz bunlardan bir taneside el ve ayaklarınızda oluşmuş şişlikler yada uyuşmalardır. Şunuda belirtmek gerekir ki hamilelikte oluşan şişlikler tansiyon normal olduğu sürece tek basına şişlik önemli bir saglık sorunu olarak kabul edilmez. Peki bu şişlikler neden kaynaklanır...
  3. son 3 aydaki kasılmalar normal mi?

son 3 aydaki kasılmalar normal mi?

kasılmaların şekli nasıldır Kasılma süresi ne kadar olur Merhaba Zaman ilerledikçe kasılmalarda artıyor Tabi bu her gebelikte olacak diye birşey yok Benim hamileliğimde pek olmadı mesela kasılmalar genellikle30’uncu haftada başlayan, düzensiz aralıklarla gelen ve anne adayını fazla rahatsız etmeyen kasılmalar. Ağrı kesiciler içildiğinde genellikle geçer, tabii bunlar doktorun önerdiği...
  4. gebeyim ve sürekli kabız oluyorum sizde de oluyormu normal mi?

gebeyim ve sürekli kabız oluyorum sizde de oluyormu normal mi?

Merhaba arkadaşlar gebeyim ve kabız olmaya başladım gebe olduğumu öğrendiğimden beri. Bu durum normal mi? Çok rahatsızım ne yapmalıyım ? Teşekkürler..
  5. 36+6 günlük hamileyim belim çok ağrıyor doğuruyor muyum?

36+6 günlük hamileyim belim çok ağrıyor doğuruyor muyum?

36+6 günlük hamileyim kızım olacak ins. Belime cok şiddetli bir ağrı giriyor bebeğim artık sadece baskı yapıyor en ufak bir hareket edince genital bölgem cok titriyor ve acı su geliyor ağzıma neyapmaliyim doktora gitmelimiyim sizce Yada boyle olmasının sebebi doğumum gelmesimi

Sayfayı Paylaş