gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

36+6 günlük hamileyim belim çok ağrıyor doğuruyor muyum?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

36+6 günlük hamileyim kızım olacak ins. Belime cok şiddetli bir ağrı giriyor bebeğim artık sadece baskı yapıyor en ufak bir hareket edince genital bölgem cok titriyor ve acı su geliyor ağzıma neyapmaliyim doktora gitmelimiyim sizce Yada boyle olmasının sebebi doğumum gelmesimi

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Doğum haftaları yaklaştıkça anne adaylarının bu sıkıntıları yaşaması normal olabiliyor ama en doğrusu doktorunuza gidip nts de gerçek sonucu görmektir. Eğer doğuma dair bir şey varsa kesin sonucu böyle ancak anlayabilirsiniz, sağlıklı hamişlikler...

36+6 günlük hamileyim belim çok ağrıyor doğuruyor muyum? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 36+3 günlük hamileyim anlık çarpıntım oluyor normal mi?

36+3 günlük hamileyim anlık çarpıntım oluyor normal mi?

slm kızlar 36+3 günlük hamileyim şimdi bi anda çarpıntım başladi sanki çok yorulmuşum gibi halsizleştim normal mi?
  2. 6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba?

6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba?

6 haftalık hamileym karnımın alt tarafı ağrıyo ama hep aynı taraf deıil degişiyo yani bide nefes almkta güclük cekiyorum sebebini bilen vrmı neden oluyor acaba?
  3. hamileyim ve bademciklerim çok ağrıyor ne yapmalıyım

hamileyim ve bademciklerim çok ağrıyor ne yapmalıyım

bebeğime bir şey olmasından korkuyorum diye ilaçlara yanaşömıyorum ama bademciklerim çok fena şişti bana önerebileceğiniz doğal ve hızlı çözümler var mı
  4. Hamileyim belim ağrıyor nedeni nedir?

Hamileyim belim ağrıyor nedeni nedir?

hamilelikte bel ağrısı normalmi,hamilelikte bel neden ağrır,hamilelikte bel ağrısı nedenlerihamilelikte bel ağrısına ne iyi gelir,gebelikte bel ağrısı hakkında bilgiler Hamilelik boyunca en sık duyulan şikayetlerden biri de sırt ağrılarıdır. Bu ağrılar genelde pelvis ile omurganın buluştuğu sakroiliyak ekleminde hissedilir. Ayrıca özellikle 3. trimester içindeyseniz sırtın üst...
  5. Hamileyim belim ağrıyor.

Hamileyim belim ağrıyor.

iyi akşamlar beyza hanım 7 aylık hamileyim aşırı derecede belim ve sırtım ağrıyor nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş