gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

36.haftada gelen kanama

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gebelikte kanama, gebelikte kan gelmesi, gebelikte kan gelmesi nedenleri, gebelikte kanamalar [​IMG] slm 35 yaşındayım ve şimdiye kadar sorun yaşamadım, fakat ilk olarak 3 gün önce çok hafif pembemsi bir damla kan geldi , ve bugün itibari ile tekrarladı bu pembemsi idrar yolu ile gelen kan; korkmam gereken bir konum olabilirmi?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli misafirimiz,
    Öncelikle bebişimiz kaç haftalır ?

Onun haricinde tüm doktorların söylediği, her türlü kanamayı düşük tehlikesi varmış gibi görürler, en iyisini doktorunuza danışmanızı önemle rica ediyoruz.

Sevgiler.

36.haftada gelen kanama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte kanama

hamilelikte kanama

hamilelikte kanama 11 haftada kanama hamilelikte çeşitleri 11 haftalık gebelikte gebelikte 11haftada ii bayramlar arkadaşlar. hamileliğimin 13. haftasındayım ama sabahtan beri yani bu 4. kez oluyor hafif kahverengimsi kanamalar geliyor.çok fazla değil. birde adet sancısı gibi karnım ağrıyor. bilgisi olanlar cevaplayabilirmi...
  2. kanama

kanama

arkadaslar oncelikle merhaba Cok merak ediyorum catlicam meraktan yardim edin bana. gecen gun de yazmistim benim yasadigimi yasayanlar ya da bir fikri olanlar var mi. lutfen fikri olanlar yazsin bana 2 defadir iliski sonrasi kanaman oluyor ama akintim kanli geliyor ole adet kanamasi gibi degil yani. sabaha kanama olmuyor yani sadece o anda akintiyla luyor. bu nedir cok merak ediyorum. daha...
  3. ara kanama

ara kanama

ara kanama ara kanamadan sonra adet adet gördükten bir hafta sonra 3 gün süren bir ara kanama oldu ve normal adet günüm de geç ti acaba normal adet günüm ara kanamadan sonra değişir mi
  4. Subaraknoid Kanama

Subaraknoid Kanama

Subaraknoid Kanama, kanama türleri, beyin kanamaları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Subaraknoid Kanama beyinle ilgili önemli bir kanama türüdür melekler. Derhal müdahale edilmesi gerekmektedir. Subaraknoidal boşluğa, arter ya da ven ' in yırtılması sonucu, kan sızması ile meydana gelen tablo "subaraknoidal kanama" olarak adlandırılır. Subaraknoidal...
  5. gebelikte kanama

gebelikte kanama

Gebelikte kanama oluyor mu

Sayfayı Paylaş