gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

360 Derecelik Ayna

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

360 derecelik ayna saçlarınıza bakmak için boynunuuzn tutulmasına son veriyor. Katlanabilir toplam 7 panelden oluşan ayna ile saçlarınıza kolayca şekil verebiliyorsunuz.
    Bu ürün öncelikle kendi saçını kendisi yapmak ve kesmek isteyenlere hitap ediyor. Her zaman bu kadar büyük bir aynaya ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu nedenle sağ ve solda yer alan 3'er ayna katlanarak tek ayna haline getirilebiliyor.
    Ortadaki ayna 3 pille çalışan aydınlatmaya da sahip. Aynanın tamamı 40 dolardan (yaklaşık 50 YTL) satılıyor.
    FONKSİYONEL SANAT
    Mattias Pinkert tarafından tasarlanan Klotho gardırop, evinizin dekorasyonunu farklılık katarken gerekirse kullanışlı bir hale gelebiliyor. Kalp atışları şeklindeki, duvara asılan panel aslında gardırop..
    Sanat işi olarak değerlendirilebilen aksesuar Klotho'yu, palto, ceket, gömlek gibi elbiselerinizi asmak için de kullanabilirsiniz. Multifonksiyonel gibi görünen Klotho'dan bir tane de evinize yaptırabilirsiniz.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: 360 Derecelik Ayna
    güzelmiş iyi fikir emeğine sağlık canım

360 Derecelik Ayna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayna ayna söyle bana

ayna ayna söyle bana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tekerleksiz Peugeot 360

Tekerleksiz Peugeot 360

Konsept otomobil Peugeot 360, özellikle park etmekte zorlanan bayanların çok hoşuna gidecek. Konsept otomobil tasarlarken amaç genelde sıradanın dışına çıkabilmek ve hem farklı hem de ilginç konseptler üretebilmek. Örneğin artık konsept otomobil tasarlayan tasarımcılar çevre konusunda çok duyarlılar ve tasarımlarında elektrikle çalışan motorlar kullanıyorlar. Tabi henüz...
  3. ayna ayna söyle bana....

ayna ayna söyle bana....

bana fal bak ayna şekilleri sihirli ayna falı falı bak falıma :gathering: sihirli ayna falınız; Gümüş alaşımlı bir tepsi veya pirinç, bakır veya paslanmaz çelikten herhangi bir düz geniş yüzey, geleneksel metal aynayla aynı işi görür. Sizin için uygun olanı bulana kadar çeşitli parlak metalleri deneyin. Onu sadece fal için kullanıp işiniz olmadığında yumuşak bir beze sarılı halde saklar ve...
  4. Aynalar

Aynalar

Evinde değişiklik yapmak isteyenler ,önceki hedefiniz aynalar!!! Hoşunuza giden figürleri aynanıza yansıtabilirsiniz.Kullanacağınız yere göre değişiklik gösteren bu aynalar çok hoşunuza gidecek. Kızınızın odası için melek,oğlunuzun odası için futbolcu figürleri ,giriş için kullanabileceğiniz aynalı askılarla farklı hava katacaktır...

Sayfayı Paylaş