gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

365

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

:D çok kötü ... gibi sorumun cevabnı alamadım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Biz de ne demek istediğinizi anlayamadık...:D

365 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuran'da 365 gün

Kuran'da 365 gün

kuranda hamilelik kuranda gebelik , KURAN'DA 365 GÜN Kur'an-ı Kerim'de "Bir Gün (yevm)" kelimesi 365 defa geçmektedir. Bildiğiniz gibi Dünya'nın Güneş etrafında tam bir kez dönüşü 365 gün sürer. Kur'an'da 365 defa "bir gün (yevm)" kelimesinin geçiyor olması çok önemli bir bulgudur....
  2. Ajda Pekkan - 365 Gün

Ajda Pekkan - 365 Gün

gittin gideli tam bir yıl öldü gözlerim yolda yaşlarla doldu 365 gün dile kolay gençlik baharım kışlara döndü gittin gideli tam bir yıl öldü simsiyah saçim kar gibi oldu 365 gün dile kolay bir ömür boyu bu dert çekilmez yok yok deme deme sakın vurma taslara beni sakın senden başkası olamaz yakın yemin ettiğin günleri bana verdiğin sözleri unutma sakın sakın günahkar olma gittin...
  3. 365 güne özel 365 en güzel söz

365 güne özel 365 en güzel söz

365 tane güzel söz 365 tane aşk sözü güne aşk sözleri sevgi sözü 1. gün: Sonuçları değil, başlangıçları değiştirmek gerekir. ALAIN * * * 2. gün: Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenince diğerleri de yanlış gider. C.BRUNO * * * 3. gün: Kendi kendimizin altında kalmamalıyız ki cemiyetin üstüne çıkalım. NECIP FAZIL KISAKUREK * * * 4. gün: Yarin bambaşka bir insan olacağım diyorsun. Niye bugünden...
  4. 365 Gün için, 365 güzel söz!!

365 Gün için, 365 güzel söz!!

1. gün: Sonuçları değil, başlangıçları değiştirmek gerekir. ALAIN * * * 2. gün: Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenince diğerleri de yanlış gider. C.BRUNO * * * 3. gün: Kendi kendimizin altında kalmamalıyız ki cemiyetin üstüne çıkalım. NECIP FAZIL KISAKUREK * * * 4. gün: Yarin bambaşka bir insan olacağım diyorsun. Niye bugünden başlamıyorsun? EPIKTETOS * * * 5. gün: Bildiğimizi zannetmemiz...
  5. Kayahan - 365 Gün

Kayahan - 365 Gün

Kayahan 365 Gün Şarkı Sözü Sen Sevdanın sultanısın Hem güneşim, mehtabımsım 365 gün canım Hayatımın tamamısın Akşamımsın, Sabahımsın Her zamanım, Mekanımsın… Ezberledim aşkım Seni Hayatımın tamamısın Alev alev Alev alev Geceleri kuşatıyorsun Alev alev alev alev İsyanları başlatıyorsun Yangın gözlüm Ruhum bilmiyor musun? Yok ortası bu işin Senin için ölebilirim...

Sayfayı Paylaş