gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

37 torunu var ama bekar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 37 torunu var ama bekar
    Torun torba sahibi ama hala bekar. Hem de 9 çocuk ve 37 torunu var. Peki nasıl oluyor da bekar oluyor?

Yozgat'ın Çekerek ilçesinde, 9 çocuk ve 37 torun sahibi 78 yaşındaki kadın, nüfus idaresi kayıtlarında "bekar" olarak görülüyor.

Yeter Şahan, AA muhabirine açıklamada bulunurken, yanlış bilginin, yaşlılık maaşı almak için gittiği bankada imza atamaması üzerine ortaya çıktığını söyledi.

Şahan, "İmza atmasını bilmiyorum, bankadaki memur mühür yaptırmamı istedi. Mühür yaptırmak için gittiğimde nüfus cüzdanımı isteyen mühürcü bana, 'bekar mısın nine?' diye sorunca şaşırdım. Oğluma söyledim, nüfus cüzdanıma baktık, bekar yazdığını gördük" dedi.

Çekerek İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Arslan Akalın ise zaman zaman böyle hatalarla karşılaşıldığını belirterek, "Sistemde yapılan yenileme çalışmalarında bu tür yanlışlıklar olmaktadır. Talebe bağlı olarak gerekli düzeltmelere gidilmektedir. Bu tür yanlışlıklar normaldir" dedi.

37 torunu var ama bekar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Torun

Torun

Rüyanizda kendinizin veya akrabalarinizdan birinin torununu görüp sevdiginizi görmek, aile içinde sevildiginize ve onlara karsi gösterdiginiz düskünlük ve sevgiye karsi onlardan da mukabele gördügünüze isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada torun görmek, mülk ve müjdeye isarettir
  2. Bekar

Bekar

Rüyada görülen bekar erkek, toplum hayatı ile ilgili bir haber, bekar kız ise hoşlanılan bir işten gelecek kısmettir. Tabii bunların çirkin olmaması gerekir.Bekar bir kadın veya erkek görmek,başınızdan bir evlilik geçeçeğine işarettir.
  3. bekar ama ihtiyacı olan kız kardeşe zekat verilirmi

bekar ama ihtiyacı olan kız kardeşe zekat verilirmi

bekar ama ihtiyacı olan kız kardeşe zekat verilirmi, yani aileden birisine zekat düşer mi arkadaşlarım.
  4. Hazreti Peygamber Efendimizin Kaç Torunu VArdır

Hazreti Peygamber Efendimizin Kaç Torunu VArdır

7 Cihan Peygamberi Hazteri Muhammed ( S.A.V ) efendimizin torunları hakkında bilgi rica ediyorum. Rivayetlere göre kaç tane torunları varmış ?
  5. Cüneyt Arkın'ın Kızı ve Torunu Varmış!

Cüneyt Arkın'ın Kızı ve Torunu Varmış!

Bu konu; Cüneyt Arkın'ın Kızı ve Torunu Varmış haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının tartışmasız en büyük isimlerinden ve jönlerinden biri olan Cüneyt Arkın'ın bir kızı ve torunu olduğunu biliyor muydunuz? Biz bilmiyorduk ve eminiz pek çok kişi de bilmiyordu. Arkın'ın ilk evliliğinden olan kızından bir torunu var ve evlilik sonrası eşki eşiyle görüşmediği...

Sayfayı Paylaş