gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

39.Altın Kelebek Ödülleri İçin Yalan Dünyalı Tanıtım Filmi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

39.altın kelebek ödülleri yalan dünya ekibi 39.altın kelebek ödülleri ne zaman

Sevgili melekler, 11 Haziran akşamı dağıtılacak olan 39.Altın Kelebek ödülleri için bir tanıtım filmi hazırlandı. Bu tanıtım filminde ekranların sevilen dizisi Yalan Dünya ekibi rol alıyor. Kanal D'nin hazırladığı bu ilginç tanıtım videosu ve yalan dünya ekibi karşınızda :tik:

39.Altın Kelebek Ödülleri İçin Yalan Dünyalı Tanıtım Filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Kelebek Ödülleri 2011

Altın Kelebek Ödülleri 2011

altın kelebek 2011 adayları kelebek ödülleri 2011 altın ödülleri adayları altın kelebek, 2011, adayları, 2011 adayları, ödülleri 2011, ödülleri, 2011 adaylar, adayları 2011, ödülleri 2011 ne zaman 2011 Altın Kelebek Ödülleri, sahiplerini b pazartesi günü buluyor Melek'ler. Habere göre, Altın Kelebek adayları kimlermiş; buyrun öğrenelim Melek'lerim. Hürriyet’in gelenekselleşen Altın...
  2. 2012 39.Altın Kelebek Ödülleri Bu Gece Sahiplerini Bulacak

2012 39.Altın Kelebek Ödülleri Bu Gece Sahiplerini Bulacak

altın kelebek 2012 ne zaman altın kelebek 2012 ödülleri Sevgili melekler, bu yıl 39.su düzenlenecek olan Altın Kelebek 2012 Ödülleri bu gece düzenlenecek ödülle sahiplerini bulacak. İlginç bir reklam filmi ile tanıtımı yapılan gecenin haber detayları şöyle... “Yalan Dünya” dizisinin oyuncuları Sarp Apak, Öner Erkan ve İrem Sak’ın sunacağı gecede, ödüller Hürriyet okurlarının oyları ile...
  3. 39.Altın Kelebek Ödülleri ve Sahipleri Listesi 2012

39.Altın Kelebek Ödülleri ve Sahipleri Listesi 2012

39.altın kelebek ödülleri altın kelebek ödülleri 2012 Sevgili melekler, geçtiğimiz gece düzenlenen bir törenle 39.altın kelebek ödülleri sahipleriyle buluştu. Sarp Apak, Öner Erkan ve İrem Sak'ın sunduğu ve sunuculukların beğenilmediği gece, ödül kazanan isimler ve ödüllerle ilgili detaylar şöyle... Ünlü manken Tülin Şahin, törene katılan sanatçılarla Hürriyet Dünyası için çok özel...
  4. Kelebeğin Rüyası Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Kelebeğin Rüyası Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu konu; Kelebeğin Rüyası Filmi Tanıtımı ve Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Yılmaz Erdoğan 'ın yazıp yönettiği Kelebeğin Rüyası filmi 22 Şubat 'ta vizyona girecek. Fragmanı yayınlanan filmin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin ve Mert Fırat oynayacak. Merakla beklenen filmin konusu ve yayınlanan fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz. Şunu...
  5. 2013 Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu

2013 Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu

40.altın kelebek ödülleri, 2013 altın kelebek ödülleri, hürriyet altın kelebek ödülleri 2013 Sevgili melekler, gezi olayları sebebiyle düzenlemeceği tarih ertelenen 40.Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Karadayı dizisinin geceye damga vurduğu ödüllerden en iyi erkek ve en iyi kadın oyuncu ödülleri de yine bu dizide başrol oynayan Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'e gitti....

Sayfayı Paylaş