gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

39 gün zeybek çalışmış

Konu, 'Magazin' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Benim izlemek için beklediğim bir film.26 Şubatta vizyona girecek ve herkes izlemeli bence. [​IMG]
    Ömür Gedik’in sunduğu ‘Cinemania’ programının konuğu Sinan Tuzcu, “Veda” filmindeki Atatürk rolü için uzun bir hazırlık süreci geçirdiğini söyledi.
    Zeybek sahnelerinde zorlandığını belirten Tuzcu, “39 gün zeybek çalıştım. Bir sahnede az daha dizimi parçalıyordum” dedi

39 gün zeybek çalışmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çankırı Zeybeği

Çankırı Zeybeği

Çankırı'nın köylerinde kadın erkek tam bir eşitlik dairesinde toplaşıp saz ile karma oyun çıkarırlar. Bazı köylerinde ise karışık oyun nâdirdir. Her eğlence vesilesiyle kaşık veya zillerle de oyuna kalkarlar. "Oyun ", "Köy Oyunu" gibi mütevazi adları tercih ederler. Karışık alay çekme tarzında Zeybek, erkek kadın birlikte Çiftetelli. Çoğu zaman davul zurna eşlik eder....
  2. zeybek

zeybek

Düğün, nişan ve buna benzer merasimlere delalet eder.Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla, eğlenceli vakit geçireceğinizi haber verir. Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla, eğlenceli vakit geçireceğinizi haber verir. Rüyada zeybek görmek veya bir zeybekle oyun oynamak, yakin bir zamanda akrabalarinizdan birinin dügününde bulunarak egleneceginizi gösterir.
  3. Çalıştır Komutları

Çalıştır Komutları

msn çalıştır komutu compmgmt.msc - Bilgisyar Yöneticisi devmgmt.msc - Aygıt Yöneticisi diskmgmt.msc - Disk Yöneticisi dfrg.msc - Disk birleştirme eventvwr.msc - Olay Görüntülüyicisi fsmgmt.msc - Paylaşılan Dosyalar gpedit.msc - Grup Poliçeleri lusrmgr.msc - Yerel Kullanıcılar ve Gruplar perfmon.msc - Performans Monitörü rsop.msc - Poliçe Sonuçarını Ortaya koymak secpol.msc -...
  4. Zeybek

Zeybek

ZEYBEK Değerli dostlarım, bu videoyu izlemenizi öneririm. Herkesin belleklerinde faklı izlenimler yaratacak çok güzel bir çekim. Bu işin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. DUYGULANMAMAK ELDE DEĞİL. http://www.bursa-bld.gov.tr/filmler/default.asp?video=zeybek
  5. zeybek

zeybek

kızlar ben yeni katılıyorum aranıza slmlar :f040:bu ay serophone kullandım aynı zamanda folbiolda verdi doktor yumurtalarım gayet normalmş 1haftalık cinsel ilişki verdi doktor düşük olmaması içinde progestan verdi allah biliyor ya çok istiorum rabbim hepimize nasip etsin amin..

Sayfayı Paylaş