gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

3D elmas Avı

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

http://www.e-oyunlar.com/3delmasavi.htm
    Yön tuşlarını kullanarak oynayacağınız bu zeka oyununda amacınız farklı mekanlardaki bütün elmasları toplamak. M tuşu ile genel haritayı görebilirsiniz. P tuşu ise oyunu durdurmanızı sağlar. Bulunduğunuz mekanlarda yüksekten düşerseniz enerjiniz azalır. Bunu ise bölüm içindeki enerji çantalarını toplayarak arttırabilirsiniz.

Ben yine beceremedim :D

3D elmas Avı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. av

av

MECUSİNİN KÖPEĞİ 6905 - Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Biz onların, yani mecusilerin köpek ve kuşlarının avladıklarını yemekten nehyolunduk. OK-YAYLA AVLANAN HAYVANIN HÜKMÜ 6906 - Adiyy İbnu Hâtim radıyallahu anh anlatıyor: "Ey Allah'ın Resülü dedim, biz ok atan bir kavimiz; (bize ne tavsiye buyurursunuz?)" Şu cevabı verdi: "(Ava) ok atıp (onu) deldiğin zaman...
  2. Av

Av

Rüyada avınızı yakalıyorsanız, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Eğer yakalayamıyorsanız, başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir.Rüyasında avlandığını gören kimse beklemediği olaylarla karşılaşarak bocalar. Ama bu avladığı şeye göre de yorumlanabilir. Avınızı yakalayamadığınız gördüyseniz, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Yakaladığınızı...
  3. Elmas

Elmas

Elmasçı görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Pırlanta.)Rüyada elmas görenin talihi yolunda gidecek demektir, elmas gören kadın ise zengin ve kültürlü bir erkekle evlenecek, erkek ise anlayışlı, duygulu bir kadınla evlenecek demektir. Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle; erkek ise anlayışlı, duygusal biriyle...
  4. Açelya Elmas Naz elmas

Açelya Elmas Naz elmas

acelya elmas açelya elmas naz açelya elmas naz elmas, birbirlerine arka dönmüşler Melek'ler. Lenf Kanseri olan Açelya Elmas ve kardeşi Naz Elmas arasında ki dargınlık hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Naz Elmas, lenf kanseri olan kardeşine sırtını dönmüş. Lenf kanserini atlatan Açelya Elmas kendisi gibi oyuncu olan kız kardeşi Naz Elmas'la görüşmediğini söyledi....

Sayfayı Paylaş